در ادامه بیوگرافی کامل و عکسهای سینتیا کرم بازیگر و خواننده لبنانی فرانسوی و بازیگر نقش عروس داعشی در فیلم به وقت شام را در ایرناک ببینید.

زندگینامه سینتیا کرم و همسرش(Cynthia Karam)

  • نام : سینتیا کرم
  • متولد : 20 تیر 1359 | 1980/07/11
  • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر و خواننده
  • ملیت : لبنانی فرانسوی

بیوگرافی سینتیا کرم

سینتیا کرم متولد 20 تیر 1359 بازیگر و خواننده لبنانی فرانسوی فیلم «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا است.بیوگرافی سینتیا کرم بازیگر به وقت شام + زندگی و همسر در ایرناکبیوگرافی سینتیا کرم بازیگر به وقت شام + زندگی و همسر در ایرناک

عکس جدید سینتیا کرم - Cynthia Karam

عکس جدید سینتیا کرم - Cynthia Karam

سینتیا کرم یکی از بازیگران فیلم «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا است. حاتمی کیا برای این فیلم سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد. سینتیا کرم در این فیلم نقش «عروس داعشی» را بازی می کند. 

به وقت شام فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا محصول سال ۱۳۹۶ می باشد.

این فیلم در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای کشور اکران شده است. این فیلم موفق شد ، ۳ سیمرغ بلورین در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

پست اینستاگرامی بازیگر زن لبنانی فیلم «به وقت شام»

پست اینستاگرامی بازیگر زن لبنانی فیلم «به وقت شام»

خلاصه داستان

یونس و علی ، پدر و پسر خلبانی هستند که مأموریت ویژه آنها به پرواز درآوردن هواپیمایی در تَدمُر به سمت دمشق است ، آنها باید مردم تحت ظلم داعش را به وسیله این پرواز نجات دهند ، اما در این راه مشکلات زیادی در انتظار آنهاست.

عکسهای سینتیا کرم

جشن تولد سینتیا کرم

عکس سینتیا کرم

عکس جدید سینتیا کرم

عکس جدید سینتیا کرم

عکس جدید سینتیا کرم

عکس سینتیا کرم


منابع : ایرناک | سینتیا کرم اینستاگرام/ سینتیا کرم فیسبوک/ صفحه شخصی سینتیا کرم/ سینتیا کرم ویکی پدیا/ سینتیا کرم تلگرام

بیوگرافی سینتیا کرم بازیگر به وقت شام + زندگی و همسر
4.1
out of
5
(
14
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,830