در ادامه با بیوگرافی کامل نگار معظم خواننده جنجالی زن ابیانه کاشان به همراه عکس ها و حکم نهایی دادگاه نگار معظم با شما در ایرناک خواهیم بود.

بیوگرافی کامل نگار معظمی و همسرش

نگار معظم خواننده زن اهل شیراز که علاوه بر خوانندگی در اهنگسازی و نوازندگی نیز تخصص دارد او با خوانندگی به همراه یکی از تورهای مسافرتی که در روستای ابیانه انجام داد جنجال افرین شد.بیوگرافی نگار معظم  خواننده زن ابیانه کاشان و همسرش + حکم دادگاه در ایرناکبیوگرافی نگار معظم  خواننده زن ابیانه کاشان و همسرش + حکم دادگاه در ایرناک

نگار معظم - negar moazzam

نگار معظم - negar moazzam

متولد دهه 60 میباشد دارای یک آموزشگاه موسیقی بوده و مدرس آواز ، سلفژ ، ویولن و انواع سازها نیز می باشد

این خانم هنرمند در نواختن ویولن موفق د که در جشنواره موسیقی استان فارس رتبه اول را کسب کند.

عکسهای اینستاگرام نگار معظم

عکسهای اینستاگرام نگار معظم

وضعیت ازدواج و همسر نگار معظم

نگار معظم متاهل بوده و همسرش مهران بیغرض نیز همانند خود در زمینه موسیقی فعالیت دارد و از نوازنده ها و خواننده های معروف شیراز به شمار می آید.

این زوج هنرمند اجراهای خود را در صفحه اینستاگرامشان به اشتراک میگذارند و فالوئرهای بسیار زیادی را به دست آورده اند.

نگار معظم و همسرش مهران بیغرض

نگار معظم و همسرش مهران بیغرض

جنجال آفرینی در روستای ابیانه

او به همراه یک تور مسافرتی به روستای آبیانه رفت و در آنجا اقدام به خواندن کرد که حواشی و جنجالهای بسیار زیادی را به وجود آورد.

دادستان نطنز گفت : پس از وصول گزارش هنجارشکنی یک گروه گردشگری در ابیانه از ناحیه مرجع انتظامی ، دستور احضار زن

خواننده و راهنمای گردشگران صادر و متعاقباً بلافاصله اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

جنجال خوانندگی نگار معظم در ابیانه کاشان

جنجال خوانندگی نگار معظم در ابیانه کاشان

احضار نگار معظم به دادگاه

وی در جمعه 27 اردیبهشت ماه در یکی از محله های روستای تاریخی ابیانه اقدام به اجرای تک خوانی در فضای عمومی کرد و ویدیویی را از این ماجرا ضبط و در صفحه شخصی خود در شبکه اینستاگرام و تلگرام به اشتراک گذاشت.

پس از اشتراک این ویدئو واکنش های مختلف و پی در پی در افکار عمومی و فضای مجازی شهرستان نطنز و استان اصفهان شکل گرفت و حتی این ویدئو سر از شبکه های معاند خارج از کشور در آورد.

در پی انتشار ویدئوی مربوط به اجرای تک خوانی نگار معظم ، هنرمند شیرازی در جریان تور گردشگری در روستای تاریخی ابیانه ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نطنز از احضار این شهروند و همچنین راهنمای گردشگران به مراجع قضایی خبر داد.

عکسهای نگار معظم خواننده جنجالی در ابیانه

عکسهای نگار معظم خواننده جنجالی در ابیانه

ماجرا چه بود؟

مدیر پایگاه تاریخی ابیانه گفت : در ساعت های بعد از ظهر در محله هرده یا پایین ده ابیانه این برنامه اجرا شد و زمانی که عوامل یگان حفاظتی پایگاه میراث فرهنگی و عوامل دهیاری ابیانه در حال گشت زنی در سطح روستا بودند به این جمع برخورد می کنند و با وجود اینکه وظایف و اختیارات قانونی جهت ورود به چنین موضوعی را نداشتند در قالب نهی از منکر اقدام به تذکر کردند و خواستار خاتمه برنامه شدند که این تذکر باعث تمام شدن برنامه می شود.

حکم خواننده زن ابیانه کاشان اعلام شد

دادستان نطنز گفت : با صدور حکم یک سال حبس غیرقطعی پرونده خواننده زن در روستای ابیانه ، این حکم به وکیل متهم ابلاغ شد.

اواخر اردیبهشت امسال یک تور غیرمجاز با سفر به روستای تاریخی ابیانه با خوانندگی یک زن در جمع حاشیه ساز شد و در فضای مجازی و حقیقی واکنش های مختلفی را در پی داشت.

در فضای مجازی از قول دادستان کاشان خبر محکومیت 10 ساله خواننده زن در ابیانه روی خروجی چند خبرگزاری رفت که با واکنش دادستان کاشان و تکذیب خبر مواجه شد.

در این باره ، مرتضی باصریان دادستان عمومی و انقلاب نطنز در نطنز اظهار کرد : بعد از احضار «نگار معظم» به جرم خوانندگی غیرمجاز در روستای ابیانه ، نامبرده در نطنز حاضر و دو روز بازداشت شد که بعد از قرار وثیقه آزاد شد.

دادستان نطنز افزود : این شخص به همراه وکیل خود در جلسه دادگاه حاضر و جرمش مورد رسیدگی قرار گرفت ، نهایتا این پرونده رسیدگی و زن خواننده به یک سال حبس غیرقطعی محکوم شد ، البته این حکم در دادگاه تجدیدنظر قابل اعتراض است.

باصریان اذعان کرد : با توجه به متواری بودن این خانم ، حکم به وکیل نامبرده ابلاغ شد که در صورت عدم اعتراض و یا تأیید حبس ، حکم اجرایی و در صورت متواری بودن متهم وثیقه سپرده شده طبق قانون ضبط خواهد شد.

دادستان نطنز با انتقاد از شایعات و ایجاد حاشیه در روزهای اخیر پیرامون این پرونده ، خاطرنشان کرد : دادستان کاشان مطلبی را در خصوص برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی عنوان کرده بود و هیچ گاه در خصوص پرونده خواننده زن در ابیانه اظهارنظری نکرده بود.

مهاجرت نگار معظم و همسرش مهران بیغرض از ایران

مهاجرت نگار معظم و همسرش مهران بیغرض از ایران

بیوگرافی نگار معظم خواننده زن ابیانه کاشان و همسرش + حکم دادگاه
3.5
out of
5
(
10
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,880