در ادامه با بیوگرافی کامل سید مصطفی موسوی مجری با سابقه تلویزیون به همراه عکسهای سید مصطفی موسوی با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه سید مصطفی موسوی (Mostafa Moosavi)

  • نام : سید مصطفی موسوی
  • متولد : 1340 اهواز
  • مرگ : 2 خرداد 1397 (57 سال)
  • زمینه فعالیت : اجرا در تلویزیون
  • پیشه : مجری
  • محل زندگی : تهران

سید مصطفی موسوی متولد 1340 در اهواز و فارغ التحصیل فوق لیسانس دانشگاه صدا و سیما بود. او یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به توانمندی ها و فعالیت هایش در زمینه فن بیان و مشاعره به تلویزیون دعوت شد و در نهایت در سال 1384 پس از 25 سال خدمت در بخش ها و قسمت های مختلف رسانه ملی ، با عنوان ارزیاب پخش بازنشسته شد.بیوگرافی و علت درگذشت سید مصطفی موسوی در ایرناکبیوگرافی و علت درگذشت سید مصطفی موسوی در ایرناک

 

فعالیت های سید مصطفی موسوی

او اجرای برنامه هایی چون ، کوی محبت و خدایی که در این نزدیکی است را در کارنامه خود داشت ، این مجری پرتلاش و خستگی ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی اش تهیه و اجرای برنامه های مختلف نظیر میعاد شبانه را عهده دار بود. موسوی از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرده بود.

 علت فوت سید مصطفی موسوی

علت فوت سید مصطفی موسوی

 

بازنشستگی

او اول فروردین 1384 پس از 25 سال خدمت در بخش ها و قسمت های مختلف رسانه ملی ، با عنوان ارزیاب پخش بازنشست شد.

بیوگرافی سید مصطفی موسوی مجری

بیوگرافی سید مصطفی موسوی

 

برنامه های مشهور

او برنامه هایی چون ، کوی محبت و خدایی که در این نزدیکی است را در کارنامه خود دارد ، این مجری پرتلاش و خستگی ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی اش تهیه و اجرای برنامه های مختلف را عهده دار است.

 

گزارش از عتبات عالیات

موسوی از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرده است.

اجرای زنده یاد سید مصطفی موسوی مجری برنامه های تلویزیونی

اجرای زنده یاد سید مصطفی موسوی مجری برنامه های تلویزیونی

انتشار خبر فوت

این مجری محب اهل بیت عصر چهارشنبه 2 خردادماه در سن 57 سالگی درگذشت.

او که یکی از قدیمی ترین مجریان و تهیه کنندگان برنامه های معارفی و مذهبی که بیشتر از نجف و کربلا گزارش هایش را شنیده بودیم ، او مدتی هم مدیر شبکه سه و پنج بود.

احسان کرمی مجری و بازیگر ، با انتشار عکسی از سید مصطفی موسوی مجری پیشکسوت در استوری اینستاگرام از درگذشت او خبر داد و نوشت :

روحت شاد مرد شریف ، سید مصطفی موسوی ناگهان رفت.


منابع : ایرناک | سید مصطفی موسوی اینستاگرام/ سید مصطفی موسوی فیسبوک/ صفحه شخصی سید مصطفی موسوی/ سید مصطفی موسوی ویکی پدیا/ سید مصطفی موسوی تلگرام

بیوگرافی و علت درگذشت سید مصطفی موسوی
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,990