احمد مهرانفر و محسن تنابنده زوج هنری سریال پایتخت هستند که طرفداران زیادی دارند و تجربه نشان داد که هرجا در کنار هم دیده شوند اثر هنری فوق العاده ای به ثمر مینشیند.

احمد مهرانفر و محسن تنابنده دوباره همبازی شدند

احمد مهرانفر و محسن تنابنده زوج هنری سریال پایتخت هستند که طرفداران زیادی دارند و تجربه نشان داد که هرجا در کنار هم دیده شوند اثر هنری فوق العاده ای به ثمر مینشیند.احمد مهرانفر و محسن تنابنده دوباره همبازی شدند + عکس در ایرناک احمد مهرانفر و محسن تنابنده دوباره همبازی شدند + عکس در ایرناک

این دو بازیگر سریال پایتخت در یک نمایش به کارگردانی حسین پارسایی با هم همبازی شدند و باید منتظر ماند و دید آیا میتوانند باز هم اثر فوق العاده و پربیننده ای را خلق کنند.

نمایش مولن روژ با بازی احمد مهرانفر و محسن تنابنده

محسن تنابنده بازیگر و نویسنده کشورمان چند روز پیش برای بازی در نمایش مولن روژ انتخاب شد و حالا احمد مهرانفر هم به جمع بازیگران این نمایش پیوسته و همبازی محسن تنابنده در این نمایش شد.

احمد مهرانفر بازیگر یک نمایش شد

احمد مهرانفر بازیگر نمایش مولن روژ شد

حسین پارسایی کارگردان نمایش مولن روژ با انتشار خبر پیوستن احمد مهرانفر به این نمایش نوشت :احمد جان عزیز بی تردید " مولن روژ " با حضور تو و محسن نازنین تجربه ای دلپذیر خواهد شد.

محسن تنابنده بازیگر نمایش مولن روژ شد

بازگشت محسن تنابنده به تئاتر با یک نمایش

محسن تنابنده یکی از بازیگران اصلی این نمایش است که بعد از 13 سال دوری از تئاتر با نمایش مولن روژ روی صحنه میرود.

نمایش مولن روژ به کارگردانی حسین پارسایی ، نویسندگی آرش عباسی ، تهیه کنندگی محمد قدس و حضور میثم احمدی به عنوان مشاور پروژه در روزهای ابتدایی تابستان روی صحنه میرود.

احمد مهرانفر و محسن تنابنده بازیگران سریال پایتخت

احمد مهرانفر و محسن تنابنده در سریال پایتخت

احمد مهرانفر و محسن تنابنده در پنج فصل سریال پایتخت با نقش ارسطو و نقی در کنار یکدیگر محبوب ترین زوج هنری این سریال را ساختند و در فیلم های دیگری چون ایران برگر و علی الدبل با هم همبازی بودند.

احمد مهرانفر و محسن تنابنده در پایتخت

احمد مهرانفر و محسن تنابنده ارسطو و نقی در پایتخت

بازدید : 1,352 بار
احمد مهرانفر و محسن تنابنده دوباره همبازی شدند + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,730