تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» نسبت به وضعیت اکران فیلم ها و همچنین اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، اعتراض کرد.

احمد نجفی که امروز صبح ۹ بهمن برای اعتراض به اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد به وزارت ارشاد رفته بود در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شورای صنفی نمایش هیچ کاری برای اکران فیلم ها انجام نمی دهد و من از شما می خواهم که بروید و ببینید از ابتدای سال گذشته تاکنون چه فیلم هایی اکران شده است.احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت در ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت در ایرناک

وی ادامه داد: شورای صنفی نمایش می خواهد فیلم مرا نابود کند درحالیکه «من یک ایرانی ام» درباره غرور ملی است. البته اعتراض من فقط برای خودم نیست و برای همه فیلم ها اقدام کرده ام چرا که همه فیلم ها دچار نوعی مافیای اکران شده اند.

تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» درباره اعتراض خود عنوان کرد: این شورای صنفی نمایش باید ابطال شود و به ما ثابت شده است که هیچ گروهی به صورت خصوصی نمی تواند فعالیت سینمایی درستی برای این کشور انجام دهد و بهتر است این مساله هم دست خود وزارت ارشاد باشد.

این بازیگر در پایان گفت: من رسما به آقای اسعدیان می گویم که جواب این ظلم را خواهید دید و از شورای صنفی نمایش شاکی هستم.

 

گفتنی است :

من یک ایرانی‌ام فیلمی به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی آرش داودی و تهیه کنندگی احمد نجفی ساختهٔ سال ۱۳۹۳ است.

این فیلم در کشور اوکراین ساخته شده‌است.

این اولین تجربه بازیگری علیرضا حیدری می‌باشد که در نقشی خاص مقابل دوربین رفته‌است.

 

بازیگران من یک ایرانی‌ام
  • احمد نجفی
  • علیرضا حیدری
  • ویتالی سمنتوف
  • سرگئی موخورت
  • دیما چمیخوف
  • سرگئی ولیانوفسکی

تاریخ : 96/11/09

mehr

بازدید : 5,708 بار
احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,630