اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی برای اولین تجربه بازیگری مقابل دوربین رحیم طوفانی می رود.

اسپاکو یوسفی در سریال سه سپیده

ضبط سریال تلویزیونی سه سپیده به کارگردانی رحیم طوفان مدتی است شروع شده و این روزها گروه در اردیبل مشغول به کار می باشد. اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی از خواننده های مشهور پاپ کشورمان نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال تلویزیونی سه سپیده نیز به این پروژه پیوسته و برای اولین بار مقابل دوربین به ایفای نقش می پردازد.بازی اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در سریال سه سپیده در ایرناک بازی اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در سریال سه سپیده در ایرناک

اسپاکو یوسفی در سریال سه سپیده

اسپاکو یوسفی در سریال سه سپیده

سریال تلویزیونی سه سپیده نام فیلمی است که تهیه کنندگی ، کارگردانی و مجری طرح آن بر عهده رحیم طوفان می باشد و به سفارش سیمای استان های سازمان صدا و سیما در درجه الف در صدا و سیمای مرکز اردبیل تولید می شود.

داستان فیلم سه سپیده با بازی اسپاکو یوسفی

مضمون این فیلم چهل سالگی انقلاب در سه دهه 50، 60 و 90 حول محور اتفاقات دی ماه 1357 در ایران است که تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی و فعالیت هایی که مجاهدین در طول این دوران انجام داده اند و از جان گذشتگی مدافعین حرم و رشادت های انقلابیون به تصویر کشیده می شود.

بازیگران سریال سه سپیده

علیرضا جلالی تبار ، رامین راستاد ، سارا منجزی ، فرهاد طوفان ، سروناز میرائیز ، مسعود نخستین ، فرناز فرایدی ، محمد خورشیدی و ... و جمعی از هنرجویان

بازدید : 681 بار
بازی اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در سریال سه سپیده
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,060