پانته آ پناهی ها بازیگری که با نقش شربت در سریال پربیننده شهرزاد به شهرت رسید با نقشی جدید در سریال بانوی عمارت به تلویزیون می آید.

پانته آ پناهی ها بازیگر شهرزاد و بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها یکی از چهره های سینمایی و تئاتری کشورمان است که از سال 82 وارد دنیای بازیگری شد و فعالیت جدی در سینما را آغاز کرد اما با بازی در سریال شهرزاد به محبوبیت بیشتری در بین مردم دست یافت.عکسهای پانته آ پناهی ها افسرالملوک در سریال بانوی عمارت در ایرناک عکسهای پانته آ پناهی ها افسرالملوک در سریال بانوی عمارت در ایرناک

اگرچه تعداد فیلم های سینمایی پانته آ پناهی ها به نسبت سریال های او خیلی بیشتر است اما این هنرمند کشورمان با بازی در نقش شربت در سریال شهرزاد بیشتر در بین مردم شناخته شد و در سریال دیگری با مضمون تاریخی باز هم جلوی دوربین رفت.

پخش سریال جدید پانته آ پناهی ها از شبکه سه

پانته آ پناهی ها با سریال بانوی عمارت به شبکه سه سیما می آید . این بانوی هنرمند کشورمان با نقش افسرالملوک در سریال بانوی عمارت ایفاگر نقش جدیدی در این سریال میشود.

عکسی از پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش درباره نقشش در سریال بانوی عمارت نوشت :

افسرالملوک سریال بانوی عمارت نوشته آقای احسان جوانمرد به کارگردانی آقای عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی آقای مجید مولایی ...

بازی پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها افسرالملوک سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی به بازی د رنقش افسرالملوک می پردازد و با بازیگرانی چون علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی ، صالح میرزا آقایی ، احسان امانی ، محمد فیلی ، فریدون سورانی ، حسن سرچاهی ، احمد یاوری ، مریم مومن ، پاوان افسر ، مهری آل آقا ، صادق ملک ، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی همبازی است.

پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

عکسی از پانته آ پناهی ها در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها برای اولین بار در سریالی برای نمایش خانگی جلوی دوربین رفت و در نقش شربت درخشید. بازی در سریال حسن فتحی و در کنار بازیگرانی مشهور یکی از نقاط قوت کارنامه هنری پانته آ پناهی ها محسوب میشود.

عکسی از پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها با نقش شربت بازیگر نقش مقابل نصرت با بازی پرویز فلاحی پور بود و به عنوان معشوقه ای که به وصال نرسید با لحنی کوچه بازاری نقشی متفاوت را ایفا کرد .

بازی پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها با نقش شربت در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد با بازیگرانی چون علی نصیریان ، محمود پاک نیت ، شهاب حسینی ، مهدی سلطانی ، ترانه علیدوستی ، پریناز ایزدیار ، فریبا متخصص ، مصطفی زمانی و ... همبازی بود.

پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

گلاره عباسی و پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد

پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

گریم متفاوت پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

گریم خاص پانته آ پناهی ها در فیلم نفس

بازدید : 9,426 بار
عکسهای پانته آ پناهی ها افسرالملوک در سریال بانوی عمارت
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,350