الناز شاکردوست و امیر جعفری دو هنرپیشه سرشناس کشورمان که سابقه همکاری با یکدیگر در فیلم سراسر شب و نمایش گم و گور را دارند بار دیگر در فیلم سینمایی من می ترسم در کنار هم قرار گرفتند.

اخبار فیلم من می ترسم با حضور الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و امیر جعفری دو هنرپیشه سرشناس کشورمان که سابقه همکاری با یکدیگر در فیلم سراسر شب و نمایش گم و گور را دارند بار دیگر در فیلم سینمایی من می ترسم در کنار هم قرار گرفتند.بازی الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم + عکس در ایرناک بازی الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم + عکس در ایرناک

فیلم سینمایی من می ترسم با بازی این دو هنرمند سرشناس در نقشی متفاوت به پایان مرحله تدوین رسید.

جدیدترین خبرها از فیلم سینمایی من می ترسم

الناز شاکردوست با انتشار عکسی در کنار امیر جعفری از پایان تدوین فیلم سینمایی من می ترسم خبر داد.

الناز شاکردوست و امیر جعفری در فیلم من می ترسم

بازی الناز شاکردوست و امیر جعفری در فیلم من می ترسم

در صفحه الناز شاکردوست با انتشار این عکس آمده است :تدوین فیلم سینمایی من می ترسم ساخته بهنام بهزادی به تازگی به پایان رسیده است. حمیدرضا لوافی که پیش از این در فیلم تنها دوبار زندگی می کنیم با بهزادی همکاری داشته، تدوین من می ترسم را به پایان رساند.

در «من می ترسم» بازیگران هر کدام در نقشهای متفاوتی جلوی دوربین رفته اند و قرار است اولین نمایش این اثر در جشنواره های بین المللی باشد.

امیر جعفری در فیلم من می ترسم

نقش متفاوت امیر جعفری در فیلم من می ترسم

بازیگران فیلم من می ترسم عبارتند از : الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیرجعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی، پیام یزدانی، مجید جعفری و یگانه رفتاری .

در خلاصه داستان فیلم سینمایی من می ترسم آمده است: بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.

الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم

الناز شاکردوست با نقشی متفاوت در فیلم من می ترسم

تنها دوبار زندگی می کنیم، قاعده تصادف و وارونگی دیگر فیلم های بهنام بهزادی کارگردان فیلم من میترسم هستند و این اثر سینمایی به نویسندگی و تهیه کنندگی بنام بهزادی روی پرده خواهد رفت.

عوامل ساخت فیلم سینمایی من می ترسم عبارتند از: نویسنده و کارگردان:بهنام بهزادی، مدیر فیلم برداری:امین جعفری،طراح صحنه و لباس:آیدین ظریف،طراح گریم:مهرداد میرکیانی،صدابردار:مهدی صالح کرمانی،دستیار کارگردان:چاوش هنرآموز،برنامه ریزان:فاطمه زیوری/ مجید فاضلی، منشی صحنه:مریم شقاقی،عکاس:آناهید داوری، طراح گرافیک:مجید کاشانی، فیلم بردار پشت صحنه:مهدی شهسوار، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تولید:حسین بشگرد،مدیر تدارکات:سجاد نوری، دستیار تهیه:احمدرضا بهزادی، جانشین تهیه کننده:شاهین سخایی وسرمایه گذار و تهیه کننده:بهنام بهزادی.

الناز شاکردوست و امیر جعفری در سراسر شب

همبازی شدن الناز شاکردوست و امیر جعفری در فیلم سراسر شب

بازدید : 1,770 بار
بازی الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,960