امیرحسین صدیق عکسی از بازی در فیلم طبقه دوم را با همراهانش به اشتراک گذاشت که در این عکس او را در نقش یک روحانی می بینید.

وقتی امیرحسین صدیق آخوند می شود!

امیرحسین صدیق را همه ما با نقش آقای پدر مجموعه پرطرفدار زی زی گولو می شناسیم. این بازیگر سینما و تلویزیون بازیگر نقشی متفاوت شد و از چهره جدیدش رونمایی کرد.وقتی امیرحسین صدیق آخوند می شود! + عکس در ایرناکوقتی امیرحسین صدیق آخوند می شود! + عکس در ایرناک

امیرحسین صدیق با انتشار عکسی از استایل متفاوتش در یک فیلم طبقه دوم به کارگردانی کریم رجبی و تهیه کنندگی علیرضا بیاتی رونمایی کرد و درباره آن توضیح داد.

عکسی از استایل متفاوت امیرحسین صدیق در یک فیلم

امیرحسین صدیق عکسی از بازی در فیلم طبقه دوم را با همراهانش به اشتراک گذاشت که در این عکس او را در نقش یک روحانی می بینید.

امیرحسین صدیق در نقش یک روحانی

استایل متفاوت امیرحسین صدیق در نقش یک روحانی

امیرحسین صدیق با انتشار این عکس نوشت : من عاشق شغلم هستم..... فیلم (طبقه دوم). کارگردان : کریم رجبی ، تهیه کننده : علیرضا بیاتی ، گریمور : جلال امیری مرند.

بازی امیرحسین صدیق و رضا توکلی در فیلم طبقه دوم

امیرحسین صدیق و رضا توکلی در فیلم طبقه دوم

طبقه دوم روایتی از داستان یک ازدواج پر فراز و نشیب است که با حضور بازیگرانی چون امیرحسین صدیق ، رضا توکلی ، شهرزاد کمالزاده ، خاطره حاتمی ، حمیدرضا هدایتی ، فاطمه شکری ، فرج گل سفیدی ، نصرت میرعظیمی ، فرشاد خدایی ، یحیی بخت ازاد ، احمد صالح وند و ... جلوی دوربین رفته است.

امیرحسین صدیق در فیلم طبقه دوم

بازی امیرحسین صدیق در فیلم طبقه دوم

امیرحسین صدیق در فیلم طبقه دوم

امیرحسین صدیق با نقشی متفاوت در فیلم طبقه دوم

این مطلب مفید بود؟
وقتی امیرحسین صدیق آخوند می شود! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,430