امین حیایی که در جدیدترین تجربه بازی در نمایش خانگی با سریال ساخت ایران 2 موفقیت زیادی کسب کرده بود بار دیگر با سریال آقازاده به نمایش خانگی می آید.

امین حیایی بازیگر جدید سریال آقازاده

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا که تجربه های مشترکی چون سریال پدر ، بر سردوراهی و انقلاب زیبا را در کارنامه هنری شان دارند در جدیدترین تجربه همکاری برای نمایش خانگی سریال آقازاده را جلوی دوربین بردند.امین حیایی بازیگر جدید سریال آقازاده + عکس در ایرناک امین حیایی بازیگر جدید سریال آقازاده + عکس در ایرناک

امین حیایی در تجربه ای جدید در نمایش خانگی به جمع بازیگران سریال آقازاده پیوست و در این سریال با چهره های سرشناس دنیای هنر همبازی شد.

بازی امین حیایی در کنار مهدی سلطانی و امین تارخ در سریال آقازاده

امین حیایی که در جدیدترین تجربه بازی در نمایش خانگی با سریال ساخت ایران 2 موفقیت زیادی کسب کرده بود بار دیگر با سریال آقازاده به نمایش خانگی می آید و در تجربه ای دیگر بازیگر سریال جدید بهرنگ توفیقی به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا میشود.

بازی امین حیایی در سریال آقازاده

امین حیایی بازیگر جدید سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی به زودی جلوی دوربین میرود و تاکنون امین حیایی ، امین تارخ و مهدی سلطانی به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده اند و خبرهایی از حضور یک بازیگر ناشناخته و یک هنرمند خارجی در این سریال به گوش میرسد.

حامد عنقا و مهدی سلطانی در سریال پدر

تجربه دیگر حامد عنقا و مهدی سلطانی بعد از پدر در سریال آقازاده

سریال پدر یکی از تجربه های مشترک بهرنگ توفیقی و حامد عنقا بود که ماه رمضان سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد و مورد استقبال بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا کارگردان و نویسنده

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا کارگردان و نویسنده سریال آقازاده

امین حیایی و حامد عنقا پیش از تجربه همکاری با یکدیگر در سریال آقازاده بار دیگر در سریال قلب یخی با هم به عنوان بازیگر و نویسنده همکاری کردند و باید منتظر ماند و دید که آیا این تجربه مورد استقبال قرار میگیرد یا خیر.

محمدرضا گلزار و امین حیایی در ساخت ایران2

بازی محمدرضا گلزار و امین حیایی در ساخت ایران 2

بازدید : 967 بار
امین حیایی بازیگر جدید سریال آقازاده + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,660