مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ پوست شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل و بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی برگزار شد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده میکنید.

اکران خصوصی سرخ پوست با حضور چهره ها ، سلبریتی ها و بازیگران

سرخ پوست فیلمی به کارگردانی نیما جاویدی و تهیه کنندگی مجید مطلبی است که یکی از آثار مورد استقبال در جشنواره فجر و اکران مردمی بود.اکران خصوصی سرخ پوست با حضور چهره ها و بازیگران + عکس در ایرناک اکران خصوصی سرخ پوست با حضور چهره ها و بازیگران + عکس در ایرناک

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ پوست شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل و بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی برگزار شد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده میکنید.

تصاویری از مراسم اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

مراسم اکران خصوصی فیلم سرخ پوست شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو با حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار ، رضا عطاران ، ایرج طهماسب ، آزاده صمدی ، مهراوه شریفی نیا ، طناز طباطبایی ، ویشکا آسایش ، مازیار فلاحی ، علی قربانزده و دیگر عوامل این فیلم سینمایی برگزار شد.

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

تیپ پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

سرخ پوست فیلمی به کارگردانی نیما جاویدی است که روایتی از سال1347 و یک زندان قدیمی در جنوب ایران است که به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه ی شهر ، در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد با بازی نوید محمدزاده ، رئیس زندان به همراه مامورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدیدند...

حضور طناز طباطبایی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

طناز طباطبایی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

نوید محمدزاده ، پری ناز ایزدیار ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ، حبیب رضایی و مانی حقیقی بازیگران فیلم سرخ پوست را تشکیل میدهند.

ایرج طهماسب و رضا عطاران در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

حضور ایرج طهماسب و رضا عطاران در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

مازیار فلاحی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

حضور مازیار فلاحی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

ویشکا آسایش در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

حضور ویشکا آسایش در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

آزاده صمدی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

تیپ آزاده صمدی در اکران خصوصی فیلم سرخ پوست

بازدید : 3,013 بار
اکران خصوصی سرخ پوست با حضور چهره ها و بازیگران + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,920