شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است که اکران خود را به زودی در سینماهای کشور آغاز میکند.

تکلیف اکران شبی که ماه کامل شد مشخص شد

از همان شبی که ماه در جشنواره فجر 37 کامل شد بسیاری از طرفداران فیلم های نرگس آبیار منتظر اکران ساخته جدیدش هستند. شبی که ماه کامل شد ساخته جدید نرگس آبیار کمتر از یکماه دیگر در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.زمان اکران شبی که ماه کامل شد + تصاویر در ایرناکزمان اکران شبی که ماه کامل شد + تصاویر در ایرناک

شبی که ماه کامل شد یکی از موفق ترین فیلم های نرگس آبیار است که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

آغاز اکران شبی که ماه کامل شد از 15 خرداد

شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است که اکران خود را به زودی در سینماهای کشور آغاز میکند.

 الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

رونمایی از آنونس شبی که ماه کامل شد با بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا

نرگس آبیار کارگردان این فیلم سینمایی با انتشار آنونس این فیلم از زمان اکران ساخته جدیدش خبر داد و نوشت : رونمایی از آنونس رسمی شبی که ماه کامل شد در آستانه اکران...

فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ساخته تحسین شده نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی از ١٥ خرداد در سینماهای سراسر کشور....

ازدواج الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

این ساخته نرگس آبیار روایتی از زندگی پرماجرای فائزه منصوری و عبدالحمید ریگی است که با اتفاقات ناخوشایندی برای فائزه و برادرش شهاب و خانواده منصوری همراه بود.

عکسی از پدرام شریفی در شبی که ماه کامل شد

بازی پدرام شریفی در شبی که ماه کامل شد

در خلاصه داستان شبی که ماه کامل شد آمده است : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود ، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

بازیگران شبی که ماه کامل شد عبارتند از : الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا ، فرشته صدرعرفایی ، شبنم مقدمی ، پدرام شریفی ، فرید سجادی حسینی ، امین میری ، بانیپال شومون ، آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

نقش آفرینی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در 13 بخش کاندید دریافت سیمرغ جشنواره بود اما در نهایت موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد ، بهترین بازیگر نقش اول زن فیلم ، بهترین کارگردانی ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی شد و دست پر از جشنواره فجر بازگشت.

 

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
60%
زمان اکران شبی که ماه کامل شد + تصاویر
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,150