زیر نظر اولین تجربه کارگردانی مجید صالحی در سینما است که به تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته مقابل دوربین رفت. پوستر اصلی این فیلم سینمایی با بازی چهره های مشهور دنیای هنر رونمایی شد.

اکران فیلم زیر نظر در سینماها با رضا عطاران و امیر جعفری

زیر نظر اولین تجربه کارگردانی مجید صالحی در سینما است که به تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته مقابل دوربین رفت. پوستر اصلی این فیلم سینمایی با بازی چهره های مشهور دنیای هنر رونمایی شد.اکران فیلم زیر نظر در سینماها با رضا عطاران و امیر جعفری در ایرناک اکران فیلم زیر نظر در سینماها با رضا عطاران و امیر جعفری در ایرناک

صفحه رسمی فیلم زیر نظر با انتشار عکسی از پوستر این فیلم سینمایی نوشت :

بازگشت رضا عطاران به سینماها ، رونمایی از پوستر اصلی فیلم سینمایی زیر نظر....

آذر 98 در سینماهای سراسر کشور ، طراح پوستر : عرفان بهکار.

بازیگران فیلم زیر نظر روی پوستر این فیلم

بازیگران فیلم زیر نظر روی پوستر این فیلم

زیر نظر یک فیلم کمدی است که تصویربرداری آن مهرماه سال گذشته به پایان رسید و خبرهایی از اکران این فیلم در نوروز 98 به گوش میرسید که به سرانجام نرسید و این فیلم به زودی در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.

رامبد جوان و محمد شایسته به صورت مشترک تهیه کنندگی اولین ساخته سینمایی مجید صالحی را برعهده داشتند و با این فیلم راهی سینماها میشوند.

رضا عطاران و امیر جعفری در فیلم زیر نظر

رضا عطاران و امیر جعفری در فیلم زیر نظر

بازیگران فیلم زیر نظر عبارتند از :

رضا عطاران ، امیر جعفری ، مهران احمدی ، سروش جمشیدی ، آزاده صمدی ، علی استادی ، امیر نوری ، سیاوش مفیدی ، علی صالحی ، سامیه لک ، مصطفی راد و عباس جمشیدی بازیگران فیلم زیر نظر را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: شنبه, 23 آذر 1398
بازدید : 1,253 بار
اکران فیلم زیر نظر در سینماها با رضا عطاران و امیر جعفری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,340