فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان ساخته جمشید و نوید محمودی یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بود که بعد از چندین حضور بین المللی برای اولین بار در ایران اکران شد.

زمان اکران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان ساخته جمشید و نوید محمودی یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بود که بعد از چندین حضور بین المللی برای اولین بار در ایران اکران شد.زمان اکران فیلم شکستن همزمان 20 استخوان + عکسهای جدید در ایرناک زمان اکران فیلم شکستن همزمان 20 استخوان + عکسهای جدید در ایرناک

این فیلم برادران محمودی به صورت همزمان اکران خود را در سینماهای ایران و افغانستان آغاز میکند.

زمان دقیق اکران شکستن همزمان بیست استخوان در ایران و افغانستان

نوید محمودی تهیه کننده فیلم شکستن همزمان بیست استخوان با انتشار پستی خبر از زمان اکران همزمان فیلمش در سینماهای ایران و افغانستان داد.

بازی محسن تنابنده و مجتبی پیرزاده در شکستن همزمان بیست استخوان

محسن تنابنده و مجتبی پیرزاده در شکستن همزمان بیست استخوان

در صفحه نوید محمودی آمده است :فیلم برگزیده جشنواره جهانی فیلم فجر محصول مشترک ایران و افغانستان به زودی در ایران و افغانستان به صورت همزمان اکران خواهد شد.

به گزارش رسیده، به گفته نوید محمودی تهیه کننده شکستن همزمان بیست استخوان گفتگوهایی با آقایان ابراهیم داروغه زاده و محسن امیر یوسفی رواسای شورایعالی اکران در این زمینه انجام شده است و با توجه به اعلام آمادگی افغانستان برای اکران به صورت همزمان فیلم در تابستان، درحال آماده کردن مقدمات برای اکران فیلم هستند.

اکران شکستن همزمان بیست استخوان

اکران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

برادران محمودی درحال آماده سازی مقدمات برای اکران فیلم در دو کشور هستند تا مخاطبان ایرانی و افغانستانی بتوانند فیلم را همزمان ببینند.

بازیگران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

بازی محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

بازی محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

بازیگران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان عبارتند از :محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیا رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

عوامل فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

جمشید و نوید محمودی

برادران محمودی کارگردان و تهیه کننده شکستن همزمان بیست استخوان

عوامل فیلم شکستن همزمان بیست استخوان عبارتند از :نویسنده و کارگردان:جمشید محمودی، تهیه کننده:نوید محمودی، مدیر فیلمبرداری:کوهیار کلاری، صدابردار:مهدی صالح کرمانی، صداگذار:بهمن اردلان، طراح صحنه:مهدی موسوی، طراح لباس:غزاله معتمد، طراح گریم:سعید ملکان، آهنگساز:سهند مهدی زاده، تدوین:جمشید محمودی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:روزبه سجادی حسینی، منشی صحنه:فائزه گرکانی، مدیر تولید:علیرضا باقربیگی، عکاس:فتاح ذی نوری، جلوه های ویژه بصری:علیرضا قادری اقدم، طراح پوستر:بهزاد خورشیدی و روابط عمومی:سپیده حیدرآبادی.

زمان اکران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

اکران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان در ایران و افغانستان

شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم ساخته مشترک ایران و افغانستان است که در چندین فستیوال بین المللی شرکت داشته و ازسوی افغانستان به آکادمی اسکار برای شرکت در بخش فیلم غیر انگلیسی فیلم معرفی شد.

بازدید : 1,352 بار
زمان اکران فیلم شکستن همزمان 20 استخوان + عکسهای جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,240