در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال اولین شب آرامش با بازی شبنم قلی خانی و یکتا ناصر با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال اولین شب آرامش

اولین شب آرامش یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۵–۱۳۸۴ به کارگردانی احمد امینی ، نویسندگی سعید شاهسواری ، عباس نعمتی و تهیه کنندگی سعید شاهسواری می باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای تهیه شد.بازیگران سریال اولین شب آرامش + خلاصه داستان و عکس در ایرناکبازیگران سریال اولین شب آرامش + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

این سریال بعد از گذشت حدود 13 سال از ساخت در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید.

شبنم قلی خانی در اولین شب آرامش

شبنم قلی خانی در اولین شب آرامش

داستان و بازیگران سریال اولین شب آرامش

داستان سریال اولین شب آرامش از این قرار است که : آذر بازیگر نقش اصلی قصه بعد از مدتها دلدادگی با فرزاد به دلیل مهاجرت او پای سفره عقد با علیرضا می نشیند و تن به ازدواج با او میدهد اما در این بین نوشین خواهر فرزاد که علاقه زیادی به علیرضا دارد ماجرا را طوری ترتیب میدهد که در روز مراسم عقد صحبت تلفنی بین آذر و فرزاد شکل میگیرد و فرزاد خبر از بازگشتش به ایران میدهد و این موضوع آذر را از عقد منصرف میکند و داستانی تازه را در فیلم رقم میزند.

مهدی پاکدل و امیر آقایی در اولین شب آرامش

مهدی پاکدل و امیر آقایی در اولین شب آرامش

بازیگران سریال اولین شب آرامش عبارتند از :

یکتا ناصر در اولین شب آرامش

یکتا ناصر در اولین شب آرامش

بازیگران سریال اولین شب آرامش + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,820