فیلم سینمایی گواهی امضاء ساخته جدید شهرام اسدزاده این روزها در مرحله پایانی فیلمبرداری قرار دارد و با حضور دو بازیگر جدید همزمان با ادامه تصویربرداری تدوین این فیلم سینمایی هم آغاز شد.

روزهای پایانی تصویربرداری فیلم گواهی امضاء

فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزادهو تهیه کنندگی سیدمحمد قاضی دو بازیگر جدید گرفت.بازیگران جدید در گواهی امضاء + عکس در ایرناک بازیگران جدید در گواهی امضاء + عکس در ایرناک

ساخته جدید شهرام اسدزاده این روزها در مرحله پایانی فیلمبرداری قرار دارد و با حضور دو بازیگر جدید همزمان با ادامه تصویربرداری تدوین این فیلم سینمایی هم آغاز شد.

بازیگرانی که به گواهی امضاء پیوستند

شهرام اسدزاده کارگردان فیلم گواهی امضاء با انتشار پستی خبر از پیوستن دو بازیگر جدید به فیلم سینمایی جدیدش داد.

عکسی از داریوش آهنچیان بازیگر جدید فیلم گواهی امضاء

داریوش آهنچیان بازیگر جدید فیلم گواهی امضاء

شهرام اسدزاده با انتشار این عکس نوشت :با اضافه شدن دو بازیگر جدید به فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزاده در روزهای پایانی فیلمبرداری، تدوین همزمان این فیلم آغاز شد.

عکسی از آسیه اسدزاده بازیگر جدید فیلم گواهی امضاء

آسیه اسدزاده بازیگر جدید فیلم گواهی امضاء

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، داریوش آهنچیان و آسیه اسدزاده جدیدترین بازیگرانی هستند که در روزهای پایانی فیلمبرداری به فیلم سینمایی گواهی امضاء به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده پیوستند و تدوین همزمان این فیلم توسط بنیامین قچاق آغاز شده است.

داستان و بازیگران فیلم گواهی امضاء

امیر آقایی، نسیم ادبی، نادر فلاح، هامون سیدی، نازنین صلح جو، داریوش آهنچیان و آسیه اسدزاده بازیگران فیلم گواهی امضاء را تشکیل میدهند و به زودی شاهد حضور بازیگران جدیدی در این فیلم خواهیم بود.

نسیم ادبی در فیلم گواهی امضاء

بازی نسیم ادبی در فیلم گواهی امضاء

گواهی امضاء روایت پیچیده یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه است که تصادف دختر بچه ٥ ساله شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آنها را سر راه زوج دیگری به نام های اشکان و ندا قرار می دهد. در میان این هیاهو و درگیری ها هر کس به فکر نجات زندگی خودش از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکارش بدست آورد.

امیر آقایی در فیلم گواهی امضاء

نقش متفاوت امیر آقایی در فیلم گواهی امضاء

عوامل ساخت فیلم گواهی امضاء عبارتند از:نویسنده و کارگردان:شهرام اسدزاده، تهیه کننده:سید محمد قاضی، مشاور پروژه:سیروس الوند، مجری طرح:موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر، مدیر تولید:رحمت عبدالله زاده، مدیر فیلمبرداری:مهدی ایل بیگی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:علی آشتیانی، صدابردار:محمد صالحی، طراح گریم:دانیال شعاعی، طراح صحنه:حسین مجد، جانشین تولید:فروزان جنیران، دستیار اول فیلمبردار و نورپرداز:مصطفی بافرونی، طراح لباس:سمیرا کشورنژاد، منشی صحنه:شهرزاد مطلق، مدیر تدارکات:مراد خانه زاد، فیلم پشت صحنه:پریسا آزمایش، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:مریم قربانی نیا.

عوامل فیلم گواهی امضاء

حضور سیروس الوند در پشت صحنه فیلم گواهی امضاء

بازدید : 747 بار
بازیگران جدید در گواهی امضاء + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,960