پنجمین روز جشنواره فجر 38 روز گذشته شانزدهم بهمن ماه با نمایش سه فیلم مغز استخوان ، روز بلوا و خوب بد جلف 2 و حضور بازیگران و عوامل این فیلم ها همراه بود.

تیپ بازیگران و هنرمندان در پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38 روز گذشته شانزدهم بهمن ماه با نمایش سه فیلم مغز استخوان ، روز بلوا و خوب بد جلف 2 و حضور بازیگران و عوامل این فیلم ها همراه بود.تیپ بازیگران و هنرمندان در پنجمین روز جشنواره فجر 38 + عکس در ایرناکتیپ بازیگران و هنرمندان در پنجمین روز جشنواره فجر 38 + عکس در ایرناک

نشست خبری فیلم مغز استخوان با حضور حمیدرضا قربانی کارگردان ، حسین پور محمدی تهیه کننده ، علی زرنگار نویسنده ، پریناز ایزدیار ، بهروز شعیبی ، نوید پورفرج ، احمد ساعتچیان بازیگران فیلم ، مرتضی قیدی مدیر فیلمبرداری ، بابک میرزاخانی آهنگساز ، امیرحسین قدسی طراح صحنه و محمود دهقانی طراح چهره پرداز این فیلم برگزار شد.

پریناز ایزدیار در نشست خبری مغز استخوان

پریناز ایزدیار در نشست خبری مغز استخوان

نشست خبری فیلم مغز استخوان با صحبت درباره داستان فیلم و نحوه انتخاب بازیگران همراه بود و پریناز ایزدیار ، نوید پورفرج و دیگر بازیگران فیلم درباره نقش هایشان صحبت کردند و پریناز ایزدیار درباره نقشش در این فیلم گفت : من اگر جای بهار بودم حتما همین کار را انجام می دادم و به او به عنوان یک مادر کاملا حق می دهم و با وجود اینکه مادر نیستم از نظر من هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به فرزند وجود ندارد.

نوید پورفرج در نشست خبری مغز استخوان

نوید پورفرج در نشست خبری مغز استخوان

نشست خبری فیلم روز بلوا با حضور بهروز شعیبی کارگردان ، مهران کاشانی نویسنده ، لیلازارع ، داریوش ارجمند ، محمد علیمحمدی بازیگران فیلم ، امین جعفریمدیرفیلمبرداری ، کارن همایونفر موسیقی ، سیدعلیرضاعلویان صداگذار ، سارا سمیعی طراح لباس و کامیاب عشایری طراح صحنه برگزار شد.

بهروز شعیبی کارگردان فیلم روز بلوا

بهروز شعیبی کارگردان فیلم روز بلوا

نشست خبری فیلم روز بلوا به دلیل محتوای ویژه اش با تفاوت های بیشتری همراه بود و جسارت بهروز شعیبی کارگردان فیلم را به نمایش گذاشت. داریوش ارجمند یکی از هنرمندان حاضر در نشست خبری این فیلم بود که در این نشست خبری گفت : از معدود دفعاتی است که در یک نشست فیلم می آیم. اول می خواهم شهادت سردار سلیمانی را یک بار دیگر تسلیت و تبریک بگویم و همینطور تسلیت بگویم برای حادثه هواپیما. یک مرگ بر آمریکا هم می گویم به خاطر دستوری که یک رییس جمهور حمال برای قتل بزرگ مردی چون سردار سلیمانی داد و در ادامه درباره داستان فیلم گفت : معتقدم علت ساخت این فیلم به اندازه کافی گویا است و هرکس در این چندسال در ایران زندگی کرده باشد ، با این داستان درگیر شده است.

داریوش ارجمند و لیلا زارع در نشست روز بلوا

داریوش ارجمند و لیلا زارع در نشست روز بلوا

نشست خبری فیلم خوب بد جلف 2 با حضور پیمان قاسم خانی کارگردان ، محسن چگینی تهیه کننده ، پژمان جمشیدی ، سام درخشانی ، حامد کمیلی ، ریحانه پارسا بازیگران فیلم ، آیدین ظریف طراح صحنه ، عباس عباسی طراح چهره پردازی ، حسین ابوالصدق صداگذار ، میثم مولایی تدوینگر و حسین جلیلی مدیر فیلمبرداری برگزار شد.

سام درخشانی و همسرش در جشنواره 38

سام درخشانی و همسرش در جشنواره 38

نشست خبری فیلم خوب بد جلف 2 با صحبت های کارگردان فیلم درباره توجه به فیلم های کمدی و حذف نقش ستاره پسیانی به دلیل ممیزی ها همراه بود و به عنوان تنها کمدی جشنواره امسال به نمایش درآمد.

ریحانه پارسا در جشنواره فجر 38

ریحانه پارسا در جشنواره فجر 38

لیلا زارع در جشنواره 38

لیلا زارع در جشنواره 38

ستاره پسیانی در جشنواره فجر 38

ستاره پسیانی در جشنواره فجر 38

پژمان جمشیدی در جشنواره 38

 پژمان جمشیدی در جشنواره 38

مهراوه شریفی نیا در جشنواره 38

مهراوه شریفی نیا در جشنواره 38

  • تاریخ: پنج شنبه, 17 بهمن 1398
تیپ بازیگران و هنرمندان در پنجمین روز جشنواره فجر 38 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,960