در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ گیلاس با بازی مهران مدیری و عبدالرضا اکبری با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ گیلاس

سریال باغ گیلاس به کارگردانی مجید بهشتی سال 72 مقابل دوربین رفت و سال 73 از شبکه یک سیما پخش شد.بازیگران سریال باغ گیلاس و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران سریال باغ گیلاس و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

این سریال نوستالژیک در بخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و از 7 آذر روی آنتن شبکه آی فیلم میرود و مخاطبان تلویزیون بعد از سالها باز هم با تماشای این سریال خاطراتشان زنده میشود.

مهران مدیری و دانیال حکیمی در سریال باغ گیلاس

مهران مدیری و دانیال حکیمی در سریال باغ گیلاس

باغ گیلاس یکی از سریال های پربیننده تلویزیون در سال 73 بود و بازی مهران مدیری در این سریال مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت و تجربه ای متفاوت برای آقای بازیگر بود که تا پیش از آن با نقش های طنز شناخته میشد.

مهران مدیری و عبدالرضا اکبری در سریال باغ گیلاس

مهران مدیری و عبدالرضا اکبری در سریال باغ گیلاس

سریال باغ گیلاس داستان یک باغ است که بعد از فوت پدر به دو فرزندش امیر و محسن به ارث رسیده است اما اختلاف نظر بین برادران که یکی خواهان حفظ میراث پدری و دیگری خواهان ساخت و ساز در ملک پدری است باعث ماجراهایی میشود که بهتر است به تماشای آن در شبکه آی فیلم بنشینید.

مهران مدیری و دانیال حکیمی در سریال باغ گیلاس

مهران مدیری و دانیال حکیمی در سریال باغ گیلاس

بازیگرانی چون جمشید مشایخی ، فخری خوروش ، اسماعیل داورفر ، نیکو خردمند ، مهران مدیری ، دانیال حکیمی ، عبدالرضا اکبری ، محبوبه مقبلی ، پوراندخت مهیمن ، بیوک میرزایی ، مهری ودادیان ، جلیل فرجاد ، فریبا متخصص ، محمد سادات ابهری و سودابه مرادیان در سریال باغ گیلاس به ایفای نقش می پردازند.

بازدید : 1,858 بار
بازیگران سریال باغ گیلاس و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,210