سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ، سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما است و آرش مجیدی و الیکا عبدالرزاقی بازیگران اصلی این سریال هستند.

پخش سریال سرباز تا کی ادامه دارد؟

سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ، سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما است و آرش مجیدی و الیکا عبدالرزاقی بازیگران اصلی این سریال هستند.پخش سریال سرباز تا کی ادامه دارد؟ در ایرناکپخش سریال سرباز تا کی ادامه دارد؟ در ایرناک

این سریال شبکه سه سیما که پخش آن از ابتدای ماه مبارک آغاز شد تا اواسط تابستان روی آنتن خواهد بود.

سریال سرباز چند قسمت است

سرباز سریالی با محوریت موضوع سربازی و مهم ترین دوران زندگی جوانان و مشکلات آنها است که ساخت آن از سال 97 آغاز شد و قرار بود که تابستان روی آنتن برود اما جایگزین سریال ماه رمضانی شبکه سه شد و روی آنتن رفت اما پخش این سریال که حدود 50 قسمت دارد بعد از ایام ماه رمضان و تا تابستان هم ادامه دارد.

آرش مجیدی در سریال سرباز

آرش مجیدی در سریال سرباز

یحیی با بازی آرش مجیدی و همسرش یلدا با بازی الیکا عبدالرزاقی دو شخصیت اصلی سریال سرباز را تشکیل میدهند که مشکلات یحیی و خونسردی اش در حل مسائل پیرامون و تفاوت هایی که با یلدا دارد و موضوع پراهمیت سربازی برای جوانان خط اصلی داستان این سریال را شکل میدهد.

بازی آرش مجیدی در سریال سرباز

بازی آرش مجیدی در سریال سرباز

یکی از تفاوت های این سریال با دیگر سریال ها در این است که ناصر طهماسب به عنوان راوی در این سریال حضور دارد.

الیکا عبدالرزاقی و اسماعیل محرابی در سریال سرباز

الیکا عبدالرزاقی و اسماعیل محرابی در سریال سرباز

بازیگران سریال سرباز عبارتند از :

آرش مجیدی ، الیکا عبدالرزاقی ، پدرام شریفی ، رویا تیموریان ، نیما شعبان نژاد ، سیاوش خیرابی ، علی عامل هاشمی ، جمال اجلالی ، اسماعیل محرابی ، گلوریا هاردی ، افسانه کمالی ، جواد خواجوی ، فرحناز منافی ظاهر ، کاوه آهنگر ، مهتاب ثروتی ، محبوبه صادقی ، مهدی مستبصری و دریا بخشنده در سریال سرباز ایفای نقش میکنند.

علی عامل هاشمی در سریال سرباز

علی عامل هاشمی در سریال سرباز

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
پخش سریال سرباز تا کی ادامه دارد؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,450