در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال سرگذشت به تهیه کنندگی بهروز مفید و نویسندگی و کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال سرگذشت

سرگذشت به تهیه کنندگی بهروز مفید و نویسندگی و کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی است یک مجموعه تلویزیونی است که از شبکه یک پخش شده است.بازیگران سریال سرگذشت و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناکبازیگران سریال سرگذشت و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناک

این مجموعه فصل ۲ سریال محکومین است و با موضوع مجازات جایگزین زندان ، بحران خانواده و طلاق ، داستان های این مجموعه را در بر می گیرد که در ۳۵ قسمت تولید شده است. این مجموعه بصورت اپیزودیک در سال ۹۸ تولید شد. نازنین فراهانی به عنوان بازیگر ثابت و در نقش مددکار قضایی در تمام اپیزودها ایفای نقش می کند.

در مجموع ۲۴۳ بازیگر که ۸۳ بازیگر آن اصلی و ۱۶۰ بازیگر فرعی هستند البته ۱۸۲۸ هنرور هم در آن حضور داشتند. این سریال همچنین ۳۴۰ لوکیشن داشت که فیلمبرداری در ۱۳۰ لوکیشن اصلی و ۲۱۰ لوکیشن فرعی انجام شد.

اسماعیل محرابی در سریال سرگذشت

اسماعیل محرابی در سریال سرگذشت

سریال سرگذشت به نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی روایتگر معضلات اجتماعی جامعه است و به ماجراهایی چون طلاق ، اعتیاد و بحران های خانوادگی می پردازد.

پخش ادامه سریال سرگذشت

محمود جعفری و بازیگران سریال سرگذشت

نازنین فراهانی در نقش مددکار بازیگر نقش اصلی داستان سریال سرگذشت است و در همه اپیزودهای این سریال حضور دارد.

نازنین فراهانی و مریم کاظمی در سریال سرگذشت

نازنین فراهانی و مریم کاظمی در سریال سرگذشت

بازیگران زیادی در سریال سرگذشت به ایفای نقش پرداختند که برخی از آنها عبارتند از :

نازنین فراهانی ، کمند امیرسلیمانی ، صفا آقاجانی ، ناصر هاشمی ، اسماعیل محرابی ، بابک نوری ، مسعود شامی ، فرناز زوفا ، بیژن بنفشه خواه ، کوروش تهامی ، محمود جعفری ، حسین محب اهری ، نگار عابدی ، محمد شیری ، علیرضا جعفری ، سیما تیرانداز ، رابعه مدنی ، شهره لرستانی ، اتابک نادری ، حمیده مقدسی ، حسین سلیمانی و ... در سریال سرگذشت به ایفای نقش پرداختند.

ناصر هاشمی در سریال سرگذشت

ناصر هاشمی در سریال سرگذشت

سریال سرگذشت با نام قبلی محکومین 2 مدتها در انتظار پخش قرار داشت و بالاخره در اواخر دی ماه به پخش رسید و ادامه این سریال از شنبه سوم اسفندماه 98 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

بازیگران سریال سرگذشت و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,520