در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ملکاوان دومین سریال شبکه آی فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ملکاوان

همه مخاطبان تلویزیون شبکه آی فیلم را با پخش سریال های تکراری می شناسند اما این شبکه در دومین تجربه سریال سازی با سریال ملکاوان مهمان خانه های مخاطبان میشود. ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی محمد مصری پور از یکشنبه 22 دی ماه روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.بازیگران سریال ملکاوان و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران سریال ملکاوان و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

رضا مولایی در سریال ملکاوان

رضا مولایی در سریال ملکاوان

بیننده های شبکه آی فیلم از فردا ، هر شب ساعت 22 میتوانند به تماشای سریال ملکاوان بنشینند و تکرار این سریال را ساعت 06:00 صبح و 14:00 روز بعد تماشا کنند.

رضا مولایی و کمند امیرسلیمانی در سریال ملکاوان

رضا مولایی و کمند امیرسلیمانی در سریال ملکاوان

یادآوری اولین سریال شبکه آی فیلم بود که توانست با استقبال خوبی از سوی بیننده های این شبکه مواجه شود و دومین تجربه سریال سازی این شبکه در ژانر معمایی است.

بازیگران سریال ملکاوان

بازیگران سریال ملکاوان

محمد معتمدی خواننده جوان کشورمان تیتراژ سریال ملکاوان را خوانده است.

داریوش فرهنگ در سریال ملکوان

داریوش فرهنگ در سریال ملکوان

داستان سریال ملکاوان :

سریال ملکاوان روایتگر داستان زندگی زنی است که همسرش در خارج از کشور خودکشی کرده و این ماجرا و یافتن علت خودکشی پای نهادهای امنیتی را به میان میکشد و ماجراهایی را در این سریال رقم میزند که....

نازنین فراهانی در سریال ملکوان

نازنین فراهانی در سریال ملکوان

بازیگران سریال ملکاوان عبارتند از :

داریوش فرهنگ ، نازنین فراهانی ، رضا مولایی ، امین زندگانی ، فریبا متخصص ، پانته آ سیروس ، کمند امیرسلیمانی ، آسو پاشاپور ، پرویز فلاحی پور ، سعید امیرسلیمانی ، علی سلیمانی ، حسن اسدی ، افسانه ناصری ، غزال نظر ، حمید شریف زاده ، معصومه آقاجانی ، صفا آقاجانی ، بهزاد داوری ، میثاق زارع و... در سریال ملکاوان ایفای نقش کرده اند.

امین زندگانی در سریال ملکوان

امین زندگانی در سریال ملکوان

سریال 30 قسمتی ملکاوان برای پخش در زمستان امسال آماده شد و این دومین سریال شبکه آی فیلم بعد از یادآوری است که در ژانر وحشت و معمایی مهمان این شبکه میشود.

بازدید : 1,957 بار
بازیگران سریال ملکاوان و خلاصه داستان آن + عکس
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,660