در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی و نویسندگی محسن کیایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال هم گناه

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینما با سریال هم گناه به نمایش خانگی می آید. هم گناه سریال جدید مصطفی کیایی به نویسندگی برادرش محسن کیایی و علی کوچکی است که این روزها در حال سپری کردن مرحله پیش تولید است.بازیگران سریال هم گناه + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران سریال هم گناه + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

در حالی که مرحله پیش تولید سریال هم گناه در حال سپری شدن است از اسامی برخی از بازیگران این سریال رونمایی شد و به زودی بازیگران دیگری به جمع بازیگران این سریال اضافه خواهند شد.

بازیگرانی که به سریال هم گناه مصطفی کیایی پیوستند

محسن کیایی نویسنده سریال هم گناه با انتشار پستی اسامی بازیگران این سریال را معرفی کرد.

عکسی از بازیگران سریال هم گناه مصطفی کیایی

بازیگران سریال هم گناه مصطفی کیایی

محسن کیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: برادران کیایی با هم گناه به شبکه نمایش خانگی می آیند.

این سریال که در مرحله پیش تولید قرار دارد تاکنون برخی از بازیگران خود را شناخته و ترکیب جدیدی از بازیگران سینما و تلویزیون را به شبکه نمایش خانگی خواهد آورد. پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، رویا تیموریان و مسعود رایگان تاکنون به هم گناه پیوسته و به زودی بازیگران جدیدی به جمع آن ها اضافه خواهند شد.

هم گناه با محسن و مصطفی کیایی در نمایش خانگی

محسن و مصطفی کیایی با هم گناه در نمایش خانگی

سریال هم گناه اولین تجربه سریال سازی مصطفی کیایی برای نمایش خانگی است که محسن کیایی و علی کوچکی نویسندگی این سریال را برعهده دارند.

پرویز پرستویی در فیلم مطرب و هم گناه مصطفی کیایی

بازی پرویز پرستویی در فیلم مطرب و هم گناه مصطفی کیایی

مصطفی کیایی کارگردانی و نویسندگی فیلم هایی چون عصریخبندان، بارکد، خط ویژه و ... را در کارنامه هنری اش دارد و تابحال موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگر برای خط ویژه و سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه برای ضدگلوله را از آن خود کرده است.

محسن کیایی پیش از نویسندگی سریال هم گناه به عنوان نویسنده در فیلم لونه زنبور ، خوب بد زشت و مهمانان ویژه حضور داشته است.

بازدید : 406 بار
بازیگران سریال هم گناه + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,870