در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پایتخت 6 به همراه عکسهای پشت صحنه و حواشی سریال پایتخت 6 با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پایتخت 6

مهران احمدی بهبود سریال پایتخت است که در جدیدترین تجربه تلویزیونی مقابل دوربین سریال پایتخت 6 رفت و بعد از غیبت در فصل 5 این سریال بازگشتی متفاوت را تجربه کرد.بیوگرافی بازیگران سریال پایتخت 6 و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناکبیوگرافی بازیگران سریال پایتخت 6 و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

مهران احمدی با چهره ای جدید و متفاوت به پایتخت 6 بازگشت و جدیدترین تصویر از او در کنار احمد مهرانفر منتشر شد.

احمد مهرانفر و مهران احمدی در پایتخت 6

احمد مهرانفر و مهران احمدی در پایتخت 6

احمد مهرانفر ، مهران احمدی و محسن تنابنده از بازیگران سریال پایتخت هستند که نقش های اصلی این سریال را ایفا میکنند.

مهران احمدی در پایتخت 6

مهران احمدی در پایتخت 6

تصویربرداری فصل ششم سریال پایتخت از آذرماه 98 آغاز شد و بعد از چند ماه تصویربرداری به نیمه رسید و در 15 قسمت برای پخش در نوروز 99 آماده پخش میشود.

مهران احمدی در پایتخت 6

مهران احمدی در پایتخت 6

بهبود فریبا همسر فهیمه معمولی خواهر نقی است که در فصل قبلی سریال از دنیا رفت و در فصل جدید با داستانی تازه به سریال باز خواهد گشت.

بازیگران در پایتخت 3

بازیگران سریال پایتخت 3

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری اولین بار در نوروز سال 90 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و ششمین فصل این سریال نوروز امسال پخش خواهد شد.

عکسی از بازیگران پایتخت 6

عکسی از بازیگران پایتخت 6

بازیگران سریال پایتخت 6 عبارتند از :

محسن تنابنده ، ریما رامین فر ، احمد مهران فر ، مهران احمدی ، هومن حاجی عبداللهی ، بهرام افشاری ، نسرین نصرتی ، سارا و نیکا فرقانی ، آتیه جاوید ، سلمان خطی ، ابوالفضل رجبی ، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی سریال پایتخت را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 09 مرداد 1398
بیوگرافی بازیگران سریال پایتخت 6 و خلاصه داستان آن + عکس
3.5
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,370