در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی امیر با بازی میلاد کی مرام و سحر دولتشاهی به کارگردانی نیما اقلیما با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی امیر

فیلم سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما و تهیه کنندگی سیدضیاء هاشمی تا چند روز دیگر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.بازیگران فیلم سینمایی امیر و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم سینمایی امیر و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

این فیلم سینمایی که سال 96 مقابل دوربین رفته بود بعد از گذشت حدود دو سال از چهارشنبه 25 دی ماه با سرگروهی سینما آستارا در سینماهای کشور اکران میشود.

هادی کاظمی در فیلم سینمایی امیر

هادی کاظمی در فیلم سینمایی امیر

این فیلم سینمایی که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت تابحال در جشنواره های بین المللی زیادی حضور داشته است و جوایزی را دریافت کرده است.

میلاد کی مرام در فیلم سینمایی امیر

میلاد کی مرام در فیلم امیر

در خلاصه داستان فیلم سینمایی امیر آمده است :

علی در جست و جوی همسر سابق و پسرش به تهران می آید. امیر با وجود مشکلات خانوادگی ، در تلاش است که گرفتاری های آدم های اطرافش را به روش خود برطرف کند.

سحر دولتشاهی و میلاد کی مرام در فیلم امیر

سحر دولتشاهی و میلاد کی مرام در فیلم امیر

بازیگران فیلم امیر عبارتند از :

میلاد کی مرام ، سحر دولتشاهی ، هادی کاظمی ، بهدخت ولیان ، مصطفی قدیری ، روشنک سه قلعه گی ، وحید منافی ، مهدی عامل هاشمی ، آرتین گلچین ، مونا قاسمی ، کسری محبوبی و... در فیلم امیر به ایفای نقش پرداختند.

هادی کاظمی در فیلم سینمایی امیر

هادی کاظمی در فیلم سینمایی امیر
بازدید : 131 بار
بازیگران فیلم سینمایی امیر و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,150