در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دوزیست ساخته برزو نیک نژاد با بازی جواد عزتی و هادی حجازی فر با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دوزیست

فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سعید خانی فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد و یکی از فیلم های حاضر در جشنواره امسال است.بازیگران فیلم دوزیست و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم دوزیست و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

عوامل فیلم دوزیست در تلاشند تا با اتمام هرچه سریعتر مراحل فنی ، این فیلم را به جشنواره فجر امسال برسانند.

صفحه رسمی خانه فیلم با انتشار یک عکس خبر از حضور این فیلم در جشنواره فجر داد :

در حالی که سعید خانی تهیه کننده دوزیست اعلام کرده بود در تلاش برای اکران این فیلم پیش از جشنواره فجر است اما ظاهرا با مهیا نشدن شرایط اکران دوزیست به جشنواره فجر می آید. شنیده می شود سازندگان دوزیست فرم جشنواره را پر کرده اند بزودی با اتمام مراحل فنی نسخه ای از فیلم تحویل دفتر جشنواره خواهد شد.

فیلم قبلی نیک نژاد و خانی فیلم پر فروش لونه زنبور بود .دوزیست بر خلاف فیلم قبلی کارگردان در ژانر اجتماعی می باشد.

مانی حقیقی و سعیدپورصمیمی در فیلم دوزیست

بازیگران فیلم دوزیست عبارتند از :

جواد عزتی ، هادی حجازی فر ، ستاره پسیانی ، مجید نوروزی ، الهام اخوان ، پژمان جمشیدی ، مانی حقیقی و سعیدپورصمیمی در فیلم دوزیست ایفای نقش کرده اند.

پژمان جمشیدی در فیلم دوزیست

 

در خلاصه داستان فیلم دوزیست آمده است : دوزیسته دیگه ، نره زیر آب که ، میره زیر دست و پا له میشه...

 

جواد عزتی در فیلم دوزیست

جواد عزتی و هادی حجازی فر که تجربه چندین همکاری مشترک با یکدیگر را دارند با فیلم دو زیست و آتابای در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهند داشت.

بازدید : 384 بار
بازیگران فیلم دوزیست و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,660