در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی عامه پسند ساخته سهیل بیرقی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی عامه پسند

هوتن شکیبا حبیب معروف سریال لیسانسه ها است که در جدیدترین تجربه سینمایی اش مقابل دوربین فیلم سینمایی عامه پسند رفت.بازیگران فیلم عامه پسند و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم عامه پسند و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

عامه پسند فیلمی به کارگردانی سهیل بیرقی است که فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده است و شب گذشته از اولین تصویر هوتن شکیبا بازیگر این فیلم رونمایی شد.

هوتن شکیبا با چهره ای جدید مقابل دوربین این فیلم رفت و نقشی متفاوت را ایفا کرد.

هوتن شکیبا در فیلم عامه پسند

هوتن شکیبا در فیلم عامه پسند

فیلم سینمایی عامه پسند به کارگردانی و تهیه کنندگی سهیل بیرقی این روزها در شهرستان شهرضا در حال تصویربرداری است و به زودی مراحل تصویربرداری این فیلم برای حضور در جشنواره فجر امسال به پایان خواهد رسید.

در خلاصه داستان فیلم عامه پسند آمده است : عامه پسند. [ م مَ / مِ پَ سَ ] (ن مف مرکب) آنچه را مردم معمولی پسندند. آنچه را عرف پسندد.

فاطمه معتمدآریا در فیلم عامه پسند

فاطمه معتمدآریا در فیلم عامه پسند

بازیگران فیلم عامه پسند عبارتند از :

فاطمه معتمد آریا ، هوتن شکیبا و باران کوثری گروه بازیگران ساخته جدید بیرقی را تشکیل می دهند تا شاهد ترکیب متفاوت و تازه ای در سینمای ایران باشیم.

بازدید : 934 بار
بازیگران فیلم عامه پسند و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,360