در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی عروسی مردم با بازی نازنین بیاتی و شکیب شجره به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی علی سرتیپی با شما در ایرناک خواهیم وبد.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی عروسی مردم

فیلم سینمایی عروسی مردم به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی علی سرتیپی به ایستگاه پایانی تصویربرداری رسید. فیلمبرداری این فیلم سینمایی از اوایل مهرماه آغاز شد و روز گذشته با ضبط سکانس های خیابانی به پایان رسید.بازیگران فیلم عروسی مردم و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم عروسی مردم و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

مجید توکلی کارگردانی که ساخت فیلم متولد 65 را در کارنامه هنری اش دارد با ساخته جدیدش راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود. مجید توکلی فرم حضور در جشنواره فجر امسال را پر کرد و به این ترتیب اولین نمایش این فیلم در جشنواره 38 خواهد بود.

نازنین بیاتی در فیلم عروسی مردم

نازنین بیاتی در فیلم عروسی مردم

نازنین بیاتی بازیگر نقش اصلی فیلم عروسی مردم است که در کنار شکیب شجره بازیگر سریال هیولا در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

نازنین بیاتی و شکیب شجره در فیلم عروسی مردم

نازنین بیاتی و شکیب شجره در فیلم عروسی مردم

بازیگران

نازنین بیاتی ، شکیب شجره ، زهرا داوودنژاد ، خسرو بامداد ، افسانه تهرانچی ، سجاد تابش ، محمد امامی ، سارا محمدی ، محمد حیدری ، ایمان صدیق ، ژوبین و احترام برومند بازیگران فیلم عروسی مردم را تشکیل میدهند.

همکاری علی اوجی و مجید توکلی در عروسی مردم

همکاری علی اوجی و مجید توکلی در عروسی مردم

عروسی مردم با تغییرات زیادی در نام فیلم همراه بود و نام این فیلم در ابتدا شبی دو میلیون بود که به دلیل عدم صدور پروانه ساخت به روزی دو میلیون تغییر یافت و در ادامه و همزمان با تولید ، جشنی دو میلیون نام گرفت و در پایان نامش برای چهارمین بار به عروسی مردم تغییر کرد.

بازدید : 428 بار
بازیگران فیلم عروسی مردم و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,500