در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی لیلاج با بازی مهران احمدی و حامد کمیلی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی لیلاج

فیلم سینمایی لیلاج به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد سومین فیلم بلند سینمایی داریوش یاری است که از فردا 6 آذر در سینماهای کشور اکران میشود.بازیگران فیلم لیلاج و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم لیلاج و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

لیلاج با نام قبلی فصل شکار قرار بود که پیش از ماه محرم در سینماها اکران شود اما اکران این فیلم به تعویق افتاد و از فردا اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

مهران احمدی ، حامد کمیلی و محیا دهقانی در فیلم لیلاج

مهران احمدی ، حامد کمیلی و محیا دهقانی در فیلم لیلاج

فیلم لیلاج با داستانی آسیب شناسانه در حوزه اجتماعی است و اغلب سکانس های آن در طبیعت و روی آب و در قایق تصویربرداری شده است.

محیا دهقانی در فیلم لیلاج

محیا دهقانی در فیلم لیلاج

بازیگران فیلم لیلاج عبارتند از : مهران احمدی ، حامد کمیلی ، نسرین بابایی ، محیا دهقانی ، رضا اخلاقی راد ، مجید پتکی و کیمیا مرادیان در فیلم لیلاج به ایفای نقش پرداختند.

مهران احمدی در فیلم لیلاج

مهران احمدی در فیلم لیلاج

در خلاصه داستان فیلم لیلاج آمده است : رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست که باخبر می شود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته است. جایی که رعنا شانزده سال پیش درست در سن دخترش از آنجا فرار کرده است. رعنا کنسرت را رها می کند و برای نجات دخترش راهی میشود...

حامد کمیلی و محیا دهقانی در فیلم لیلاج

حامد کمیلی و محیا دهقانی در فیلم لیلاج

فیلم لیلاج در نخستین حضور بین المللی خود توانست جوایز بهترین بازیگر مرد و زن جشنواره سانفرانسیسکو را کسب کند ، محیا دهقانی برنده بهترین بازیگر نقش اول زن و مهران احمدی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در این جشنواره شدند.

بازدید : 1,979 بار
بازیگران فیلم لیلاج و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,060