در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم متفاوت مسخره باز ساخته همایون غنی زاده با بازی علی نصیریان با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مسخره

فیلم سینمایی مسخره باز به تهیه کنندگی علی مصفا و کارگردانی همایون غنی زاده برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و از 17 مهر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد.بازیگران فیلم مسخره باز و خلاصه داستان و عکسهای آن در ایرناکبازیگران فیلم مسخره باز و خلاصه داستان و عکسهای آن در ایرناک

مسخره باز فیلم متفاوت همایون غنی زاده در اولین هفته اکران توانست با استقبال خوبی مواجه شود و به فروشی بیش از 600 میلیون تومان دست یابد.

فیلم متفاوت مسخره باز با استقبال مردم مواجه شد

مدیر شرکت پخش خانه فیلم در یک گفتگو خبر از استقبال مردم از فیلم متفاوت مسخره باز در سینماها داد و از فروش بیش از 600 میلیون تومانی این فیلم در حدود یک هفته اکران صحبت کرد.

بازی صابر ابر  ،  بابک حمیدیان و علی نصیریان در فیلم مسخره باز

صابر ابر ، بابک حمیدیان و علی نصیریان در فیلم مسخره باز

مسخره باز فیلمی متفاوت از همایون غنی زاده است که با بازی علی نصیریان و بازیگران سرشناس سینما مقابل دوربین رفت و در اولین نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر توانست جایزه بهترین فیلم اول ، بهترین فیلم هنر و تجربه ، بهترین جلوه های ویژه بصری و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد( علی نصیریان) را دریافت کند.

استقبال از فیلم مسخره باز در سینماها

مسخره باز با بازیگران سرشناس در سینما

مسخره باز داستان جوانی است که شیفته بازیگری است و در یک سلمانی کار میکند و هر شب بعد از اتمام کار با دوستش مشغول تمرین بازیگری میشود و بخشی از ماجرا به صاحب سلمانی کاظم خان و مشکلش با سرهنگ کیانی برمیگردد.

علی نصیریان در فیلم مسخره باز

بازی علی نصیریان در فیلم مسخره باز

در خلاصه داستان فیلم مسخره باز آمده است : تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم.

هدیه تهرانی در فیلم مسخره باز

بازی هدیه تهرانی در فیلم مسخره باز

بازیگران فیلم مسخره باز عبارتند از : علی نصیریان ، هدیه تهرانی ، صابر ابر ، فرهاد اصلانی و بابک حمیدیان بازیگران فیلم مسخره باز را تشکیل میدهند.

بازیگران فیلم مسخره باز و خلاصه داستان و عکسهای آن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,340