در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم هزارتو با نام قبلی لابیرنت با نقش متفاوت شهاب حسینی و بازی چهره های سرشناس دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم هزارتو

فیلم سینمایی هزارتو با نام قبلی لابیرنت به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه کنندگی سپهر سیفی به زودی اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.بازیگران فیلم هزارتو به همراه خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم هزارتو به همراه خلاصه داستان و عکس در ایرناک

این فیلم سینمایی که در آستانه اکران تغییر نام داد با بازی چهره های مشهور دنیای هنر سال گذشته در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

آغاز اکران فیلم هزارتو از 17 مهر در سینماها

مریم معصومی بازیگر فیلم هزارتو با انتشار عکسی خبر از زمان دقیق اکران این فیلم در سینماهای کشور داد.

عکسی از بازیگران فیلم هزارتو

عکسی از گریم بازیگران فیلم هزارتو

مریم معصومی با انتشار این عکس نوشت : قرارداد اکران فیلم سینمایی هزارتو (لابیرنت) از سوی شورای صنفی نمایش بسته شد و از 17 مهرماه اکران خود را در گروه سینمایی زندگی آغاز می کند.

بازی شهاب حسینی و ساره بیات در فیلم هزارتو

شهاب حسینی و ساره بیات در فیلم هزارتو

هزارتو با نام قبلی لابیرنت به کارگردانی امیرحسین ترابی ، تهیه کنندگی مریم شفیعی و سپهر سیفی و نویسندگی طلا معتضدی تابستان سال گذشته جلوی دوربین رفت و در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

فیلم هزارتو با بازی پژمان جمشیدی

بازی پژمان جمشیدی در فیلم هزارتو

در خلاصه داستان فیلم هزارتو آمده است : زندگی یه هزارتوی پیچیده اس ، همه آدما دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یه مسیر خروج وجود داره و تا موقعی که به مرکزش نَرسی متوجهش نمیشی!

ساره بیات در فیلم هزارتو

عکسی از بازی ساره بیات در فیلم هزارتو

بازیگران فیلم هزارتو عبارتند از : شهاب حسینی ، پژمان جمشیدی ، ساره بیات ، غزاله نظر ، فریبا جدیکار ، علیرضا ثانی فر ، شیرین یزدان بخش و مریم معصومی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

بازی شهاب حسینی و ساره بیات در فیلم هزارتو

نقش آفرینی ساره بیات و شهاب حسینی در فیلم هزارتو

شهاب حسینی بازیگر سرشناس سینما با نقشی متفاوت در فیلم سینمایی هزارتو جلوی دوربین رفته است.

فیلم هزارتو با بازی شهاب حسینی

بازی شهاب حسینی در فیلم هزارتو

بازدید : 1,957 بار
بازیگران فیلم هزارتو به همراه خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,070