در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم چاقی به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی حمید آخوندی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم چاقی

فیلم چاقی به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی حمید آخوندی و علیرضا جلالی سال 93 مقابل دوربین رفت و شهریورماه سال 98 در سینماهای کشور به نمایش گذاشته شد.بازیگران فیلم چاقی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناکبازیگران فیلم چاقی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناک

این ساخته راما قویدل برای اولین بار در سی و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد .

فیلم چاقی در نمایش خانگی

فیلم چاقی در نمایش خانگی

راما قویدل کارگردان جوان سینما و همسر مهسا کرامتی بازیگر کشورمان در دومین تجربه کارگردانی در سینما فیلم چاقی را مقابل دوربین برد و همسرش هم در این فیلم ایفای نقش کرد.

مهسا کرامتی در فیلم چاقی

مهسا کرامتی در فیلم چاقی

داستان و بازیگران فیلم چاقی

چاقی روایتگر داستان زندگی یک صدابردار سینما است که علی مصفا نقش آن را ایفا میکند و زندگی آرامی در کنار خانواده اش دارد تا اینکه گرفتار عشقی میشود که زندگی اش را دگرگون میکند.

علی مصفا و مهسا کرامتی در فیلم چاقی

علی مصفا و مهسا کرامتی در فیلم چاقی

علی مصفا ، لادن مستوفی ، مهسا کرامتی ، حمید فرخ نژاد ، کریم قربانی ، امید روحانی ، حسین ملکی ، ستایش محمودی ، نوید خداشناس و… بازیگران فیلم چاقی را تشکیل میدهند.

حمید فرخ نژاد در فیلم چاقی

حمید فرخ نژاد در فیلم چاقی

بازیگران فیلم چاقی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,550