در ادامه با خلاصه داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی گربه سیاه به تهیه کنندگی بهرام رادان با حضور بهاره کیان افشار و عکسهای این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی گربه سیاه

فیلم گربه سیاه تجربه ای جدید برای بهرام رادان در زمینه تهیه کنندگی است که به کارگردانی کریم امینی از 25 مهر مقابل دوربین رفت و با اضافه شدن بهاره کیان افشار به لیست بازیگران تصویربرداری این فیلم به نیمه رسید.بازیگران فیلم گربه سیاه و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک بازیگران فیلم گربه سیاه و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

بهاره کیان افشار در جدیدترین تجربه سینمایی به فیلم گربه سیاه پیوست و در این ساخته کریم امینی مقابل دوربین رفت.

بهاره کیان افشار در فیلم گربه سیاه

بهاره کیان افشار در فیلم گربه سیاه

تصویربرداری فیلم گربه سیاه بعد از حدود یکماه به نیمه رسید و به احتمال زیاد اوایل آذرماه تصویربرداری این فیلم به تهیه کنندگی بهرام رادان به پایان خواهد رسید و اولین اکران فیلم در سال 99 خواهد بود.

ترلان پروانه و حسین پورکریمی در فیلم گربه سیاه

ترلان پروانه و حسین پورکریمی در فیلم گربه سیاه

بازیگران

بازیگرانی چون ترلان پروانه ، کیا رکنی و حسین پورکریمی در فیلم گربه سیاه مقابل دوربین رفتند و بهاره کیان افشار بازیگر جدید این فیلم سینمایی است.

ترلان پروانه و کیا رکنی در فیلم گربه سیاه

ترلان پروانه و کیا رکنی در فیلم گربه سیاه

در خلاصه داستان فیلم گربه سیاه آمده است :

«همه چیز از غروبی شروع شد که دیگه دلگیر نبود»

کریم امینی کارگردان فیلم گربه سیاه

کریم امینی کارگردان فیلم گربه سیاه

کریم امینی از چهره های جوان دنیای هنر است که در زمینه بازیگری ، دستیاری کارگردان و کارگردانی حضور فعالی را تجربه کرده است و در جدیدترین تجربه سینمایی اش کارگردانی فیلم دشمن زن را برعهده داشت.

این کارگردان جوان در سریال های عقیق ، سارقان روح ، باغ بی روزنه ، سریال تعبیر وارونه یک رویا و سریال پرده نشین مقابل دوربین رفت و پاسیو ، اگزما ، فیلم آب نبات چوبی ، فیلم نیمه شب اتفاق افتاد و خواب زده ها از جمله فیلم های سینمایی او است.

بازدید : 406 بار
بازیگران فیلم گربه سیاه و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,390