در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی یلدا به کارگردانی مسعود بخشی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی یلدا

فیلم سینمایی یلدا به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه کنندگی علی مصفا برای کسب خرس کریستال به بخش جنریشن جشنواره برلین راه یافت.فیلم یلدا | بازیگران فیلم سینمایی یلدا و خلاصه داستان و عکس های آن در ایرناکفیلم یلدا | بازیگران فیلم سینمایی یلدا و خلاصه داستان و عکس های آن در ایرناک

روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی با انتشار پوستر فیلم یلدا نوشت :

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی ، با اعلام پذیرش یلدا ساخته مسعود بخشی در بخش رقابتی جنریشن هفتادمین جشنواره جهانی فیلم برلین ، نخستین نمایش اروپایی این فیلم پس از حضور بین المللی در ساندنس آمریکا ، در جشنواره برلین خواهد بود.

در حالی که پیشتر انتخاب یلدا در بخش رقابتی چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رتردام ، مهمترین جشنواره کشور هلند قطعی شده بود ، به دلیل همزمانی جشنواره رتردام با ساندنس در آمریکا ، نخستین نمایش اروپایی یلدا در جشنواره فیلم برلین خواهد بود. یلدا در بخش مسابقه رسمی جنریشن (بالای 14 سال) برای جایزه خرس کریستال این بخش رقابت خواهد کرد.

این فیلم تولید مشترک ایران با فرانسه ، آلمان ، سوئیس ، لوکزامبورگ و لبنان است و پیرامید اینترنشنال پخش و فروش جهانی آن را بر عهده دارد.

فیلم سینمایی یلدا در جشنواره برلین

فیلم سینمایی یلدا در جشنواره برلین

داستان فیلم سینمایی یلدا درباره گذشت و بخشش است و ماجرای یک قتل و درخواست برای بخشش را به تصویر میکشد.

در خلاصه داستان فیلم یلدا آمده است :

یلدا داستان زن جوانی است که به دلیل قتل شوهرش به زندان افتاده و محکوم به اعدام است و در شب یلدا مهمان یک برنامه تلویزیونی میشود و برنامه به نحوی ترتیب داده شده است که تنها فرزند مقتول هم در آن حضور داشته باشد تا شاید بتوانند از او رضایت بگیرند و ....

صدف عسگری در فیلم سینمایی یلدا

صدف عسگری در فیلم سینمایی یلدا

بازیگران فیلم یلدا عبارتند از :

صدف عسگری ، بهناز جعفری ، فرشته صدر عرفایی ، بابک کریمی ، آرمان درویش ، فروغ قجابگلی ، فرشته حسینی ، زکیه بهبهانی ، رامونا شاه ، فقیهه سلطانی ، بهرام افشار و... در فیلم سینمایی یلدا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی یلدا با بازی صدف عسگری

فیلم سینمایی یلدا با بازی صدف عسگری

فیلم یلدا | بازیگران فیلم سینمایی یلدا و خلاصه داستان و عکس های آن
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,920