رضا رشیدپور در برنامه امروز حالا خورشید میزبان بازیگران لحظه گرگ و میش و کارگردان این سریال بود که این شبها در حال پخش از شبکه سه سیما است.

عوامل سریال لحظه گرگ و میش در برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید امروز 17 بهمن ماه 1397 با اجرای رضا رشیدپور روی آنتن شبکه سه سیما رفت. رضا رشیدپور در برنامه امروز حالا خورشید میزبان بازیگران لحظه گرگ و میش و کارگردان این سریال بود که این شبها در حال پخش از شبکه سه سیما است.بازیگران و کارگردان لحظه گرگ و میش در حالا خورشید + تصاویر در ایرناک بازیگران و کارگردان لحظه گرگ و میش در حالا خورشید + تصاویر در ایرناک

فاطمه گودرزی و حسام محمودی بازیگران لحظه گرگ و میش به همراه همایون اسعدیان کارگردان این سریال در برنامه امروز حالا خورشید حضور داشتند و گفتگویی متفاوت با رضا رشیدپور را رقم زدند.

گفتگویی متفاوت با بازیگران لحظه گرگ و میش در حالا خورشید

فاطمه گودرزی بازیگر نقش مادر یا همان خانم وحدت در سریال لحظه گرگ و میش است و حسام محمودی نقش هادی پسر فاطمه گودرزی را در این سریال بازی میکند. همایون اسعدیان هم به عنوان کارگردان سریال لحظه گرگ و میش سکان هدایت این فیلم را برعهده دارد.

حالا خورشید با حضور بازیگران لحظه گرگ و میش

بازیگران و کارگردان لحظه گرگ و میش در کنار رضا رشیدپور

فاطمه گودرزی در ابتدای صحبت هایش از احساسی بودن و اشکی که با دیدن سکانس های لحظه گرگ و میش در چشمانش حلقه میبندد صحبت کرد و از جذابیت نقشش و زندگی کردن با نقشش گفت و درباره سالهای حضور در دنیای هنر گفت :من همیشه تلاش کردم که بهترین ها رو انتخاب کنم و سالی یک سریال کار میکنم اما با دقت تر نقش هایم را انتخاب میکنم.

همایون اسعدیان کارگردان سریال لحظه گرگ و میش در گفتگو با رضا رشیدپور گفت :من دستیار کارگردان بودم و خانم گودرزی دختر خانم جوانی در سریال آپارتمان بودند و ما آنجا با هم آشنا شدیم و تا سریال گرگ و میش سعادت کنار او بودن را نداشتم . گرگ و میش روایتی از شادی و خنده در یک خانواده بود که مادری با آن فرزندها که هرکدام ساز خودشان را میزنند و سختی های این زندگی است که خداروشکر با حضور بازیگرانی بی نظیر کار خوبی از آب درآمد و من بعد از راه بی پایان توانستم باز هم نظرهای خوبی را از مخاطبین جلب کنم.

عکسی از سریال لحظه گرگ و میش

حسام محمودی در نقش هادی سریال لحظه گرگ و میش

حسام محمودی بازیگر نقش هادی مخاطب دیگر رضا رشیدپور بود که در پاسخ به سوال مجری حالا خورشید درباره ساخت سریال های دهه شصت گفت :دهه شصت آنقدر جذاب و نوستالژیک است که صحنه های بی نظیر آن باعث جذابیت بیشتر آن میشود و کارگردان سریال در ادامه این صحبت گفت :دهه شصت دوران سخت زندگی اقتصادی و جنگ است و جذابیت هایی دارد که در سریال ما جنگ فقط محور ماجرا نیست و خانواده نقطه اصلی آن است و حساسیت هایی که ما داریم مهم ترین بخش این داستان است و من 50 قسمت سرایل ساختم و مردم باید صبوری کنند و لازمه قضاوت درباره این سریال 50 شب دنبال کردن این سریال است.

کارگردان لحظه گرگ و میش ادامه داد :شخصیت های سریال در قسمت های مختلف تغییر میکند و نمونه بارز آن یوسف است و یکی از بهترین شخصیت های سریال من شخصیت حنانه است. دختر جنگ زده ای که برای مادرش دارو می خرد، برای خواهرش کتاب می خرد و در پایان یک پزشک درجه یک می شود و احتمالا این سریال تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

بازی فاطمه گودرزی در سریال لحظه گرگ و میش

فاطمه گودرزی در سریال لحظه گرگ و میش

در بخش های دیگر برنامه فاطمه گودرزی درباره دوران جنگ و اتفاقات دهه شصت صحبت کرد و حسام محمودی بازیگری که متولد سال 65 بود هم درباره علاقه اش به سینما و تلویزیون گفت و از همبازی بودن با حسن معجونی در سال 88 صحبت کرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 17 بهمن 1397
بازدید : 3,860 بار
بازیگران و کارگردان لحظه گرگ و میش در حالا خورشید + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,530