پیمان معادی، نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی بازیگران متری شیش و نیم به همراه سعید روستایی کارگردان جوان این فیلم سینمایی در جشنواره ونیز حاضر شدند.

تیپ بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

هفتاد و ششمین دوره جشنواره فیلم ونیز این روزها در حال برگزاری است و فیلم متری شیش و نیم ساخته سعید روستایی به عنوان نماینده سینمای ایران در این جشنواره مهم سینمایی حضور دارد.تیپ بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز + عکس در ایرناکتیپ بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز + عکس در ایرناک

متری شیش و نیم در اولین نمایش بین المللی به همراه بازیگرانش راهی جشنواره ونیز شد تا برای سینمای ایران افتخارآفرین باشد.

کدام بازیگران متری شیش و نیم به جشنواره ونیز رفتند

پیمان معادی ، نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی بازیگران متری شیش و نیم به همراه سعید روستایی کارگردان جوان این فیلم سینمایی در جشنواره ونیز حاضر شدند.

بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

عکسی از بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

متری شیش و نیم در اولین حضور بین المللی در هفتاد و ششمین دوره جشنواره ونیز به نمایش درآمد و بازیگران و کارگردان این فیلم بعد از تماشای فیلم به گفتگو با مخاطبان نشستند و از سختی های نقششان گفتند.

عکسی از سعید روستایی و آلبرتو باربرا مدیر جشنواره ونیز

سعید روستایی و آلبرتو باربرا مدیر جشنواره ونیز

در این مراسم سعید روستایی علت ساخت فیلمش را دغدغه های اجتماعی که درباره اعتیاد داشت عنوان کرد و پیمان معادی که نقش پلیس مبارزه با مواد مخدر را در متری شیش و نیم ایفا کرد از سختی های این نقش و حساسیت های زیادی که وجود داشت صحبت کرد.

عکسی از نوید محمدزاده در جشنواره ونیز

نوید محمدزاده در جشنواره ونیز

در این مراسم نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی که ایفاگر نقش ناصر خاکزاد و قاضی در این فیلم بودند از سختی ها و آسانی های نقششان گفتند.

هومن بهمنش و سعید روستایی در جشنواره ونیز

عکسی از هومن بهمنش و سعید روستایی در جشنواره ونیز

متری شیش و نیم اواخر اسفندماه سال گذشته در سینماهای کشور به نمایش درآمد و به یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران تبدیل شد.

متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

بازیگران و عوامل متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

عکسی از عوامل متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

عوامل متری شیش و نیم در جشنواره ونیز

تیپ بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره ونیز + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,390