سلام صبح بخیر جایگزین حالا خورشید در بخش صبحگاهی شبکه سه سیما شد و از زمانی که روی آنتن رفت با پخش هر روزه همراه مخاطبان بود.

برنامه سلام صبح بخیر تا شنبه روی آنتن نمیرود

برنامه سلام صبح بخیر با اجرای حسین کلهر و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما است که به بررسی موضوعاتی مختلف می پردازد.برنامه سلام صبح بخیر تا شنبه روی آنتن نمیرود در ایرناکبرنامه سلام صبح بخیر تا شنبه روی آنتن نمیرود در ایرناک

سلام صبح بخیر جایگزین حالا خورشید در بخش صبحگاهی شبکه سه سیما شد و از زمانی که روی آنتن رفت با پخش هر روزه همراه مخاطبان بود.

توقف چند روزه در پخش برنامه سلام صبح بخیر

برنامه سلام صبح بخیر برای اولین بار در مدت پخش به احترام ایام شهادت اباعبدالله الحسین به مدت چهار روز روی آنتن نخواهد رفت و پخش این برنامه صبحگاهی از شنبه از سر گرفته خواهد شد.

برنامه سلام صبح بخیر 4 روز پخش نمیشود

توقف چهار روزه در پخش برنامه سلام صبح بخیر

این خبر که به نقل از روابط عمومی برنامه منتشر شد حکایت از توقف چند روزه پخش این برنامه دارد که برای اولین بار در مدت پخش رخ داد چرا که پیش از این در تمامی مناسبت ها پخش این برنامه ادامه داشته است.

مجری برنامه سلام صبح بخیر

حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر

ابوالفضل صفری به عنوان تهیه کننده و کاوه امیری جاوید به عنوان کارگردان در این برنامه حضور دارند و اجرای این برنامه را حسین کلهر ، سید حسین حسینی و سردبیری برنامه را وحید سعیدی برعهده دارد.

برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر

سیروس مقدم مهمان برنامه سلام صبح بخیر

سلام صبح بخیر با محوریت حال خوب ، موضوعات مختلف از قبیل اجتماعی٬ ورزشی و فرهنگی را در مورد بحث و بررسی قرار میدهد.

  • تاریخ: یکشنبه, 17 شهریور 1398
برنامه سلام صبح بخیر تا شنبه روی آنتن نمیرود
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,010