برنامه عصر خانواده با اجرای شیرین صمدی برنامه ای عصرگاهی با محوریت اهمیت خانواده در زندگی اجتماعی امروز است که چند سالی است در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.

پایان برنامه عصر خانواده در شبکه دو

برنامه عصر خانواده با اجرای شیرین صمدی برنامه ای عصرگاهی با محوریت اهمیت خانواده در زندگی اجتماعی امروز است که چند سالی است در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.اجرای پایانی شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده + عکس در ایرناک اجرای پایانی شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده + عکس در ایرناک

این برنامه عصرگاهی پرمخاطب به ایستگاه پایانی رسید و شیرین صمدی مجری این برنامه با انتشار تصاویری خبر از پایان برنامه عصر خانواده در شبکه دو سیما داد و از همراهانش تقدیر و تشکر کرد.

روز پایانی اجرای شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده

شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویر و خبری از روز پایانی برنامه عصر خانواده به روز کرد.

شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده

پایان برنامه عصر خانواده با شیرین صمدی

شیرین صمدی با انتشار تصاویری نوشت : خبببب ، برنامه ی عصر خانواده هم به خوبی و خوشی در کنار همکاران بسیار بسیاااار عزیز و دوست داشتنی تموم شد ...

بسیاااار سپاسگزارم از همه ی دوستان و همکاران خوووبم در شبکه دو که باعث شدند عصر خانوادگیمون سرحال و خاطره انگیز باشه ... به امید دیدار .....

برنامه عصر خانواده با اجرای شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده

عصر خانواده برنامه ای عصرگاهی در شبکه دو سیما بود که چند سالی از پخش آن در این شبکه میگذرد و فصل جدید آن را شیرین صمدی مجری جوان کشورمان اجرا کرد .

خانواده بزرگ برنامه عصر خانواده در یک قاب

عوامل برنامه عصر خانواده در یک قاب

پیش از اجرای شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده ، ژاله صادقیان ، محمودرضا قدیریان، گیتی خامنه، ثریا بناکار اجرای این برنامه را برعهده داشتند و علی اکبر کریمی به عنوان تهیه کننده این برنامه را چند سال روی آنتن برد.

پایان برنامه عصر خانواده

برنامه عصر خانواده در ایستگاه پایانی

  • تاریخ: دوشنبه, 26 فروردين 1398
بازدید : 1,550 بار
اجرای پایانی شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,550