با فرارسیدن ماه مبارک رمضان برنامه های تلویزیون در شبکه های مختلف سیما با تغییراتی مواجه شد و برنامه های مناسبتی تلویزیون تا چند روز دیگر آماده پخش میشود.

پخش ویژه برنامه قاچ خندوانه در ماه رمضان

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان برنامه های تلویزیون در شبکه های مختلف سیما با تغییراتی مواجه شد و برنامه های مناسبتی تلویزیون تا چند روز دیگر آماده پخش میشود.پخش برنامه قاچ خندوانه در ماه رمضان + عکس در ایرناکپخش برنامه قاچ خندوانه در ماه رمضان + عکس در ایرناک

با اتمام فصل ششم برنامه خندوانه ، ویژه برنامه قاچ خندوانه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه نسیم میرود.

زمان دقیق پخش ویژه برنامه قاچ خندوانه

صفحه رسمی برنامه قاچ خندوانه با انتشار پستی خبر از پخش ویژه برنامه ای در ایام ماه مبارک رمضان داد.

رامبد جوان و جناب خان در برنامه قاچ خندوانه

رامبد جوان و جناب خان در برنامه قاچ خندوانه

در صفحه رسمی برنامه قاچ خندوانه با انتشار پستی آمده است : ویژه برنامه قاچ خندوانه از روز دوشنبه ١٦ اردیبهشت مصادف با اول ماه مبارک رمضان ، بر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

برنامه قاچ خندوانه با نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد در برنامه قاچ خندوانه

این ویژه برنامه ها شامل بخش های مختلف و جذابی از پشت صحنه ویژه برنامه های نوروزی ، نیما ، استندآپ های با حال و کلی آیتم جذاب دیگه خواهد بود.

عکسی از جناب خان در برنامه قاچ خندوانه

جناب خان در برنامه قاچ خندوانه

برنامه قاچ خندوانه در روزهای پخش برنامه خندوانه در طول ایام هفته روی آنتن میرفت و حالا با اتمام پخش خندوانه با ویژه برنامه ای خاص در ماه مبارک رمضان روی آنتن میرود. فصل ششم خندوانه با اجرای رامبد جوان مدتی پیش به اتمام رسید و با وقفه ای طولانی فصل هفتم این برنامه پرمخاطب آغاز خواهد شد.

ویژه برنامه قاچ خندوانه شنبه تا سه شنبه ساعت ٢٢ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

پخش برنامه قاچ خندوانه در ماه رمضان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,820