صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار عکسی از پنج سینماگر برتر، خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای این چهره های برتر سینمایی داد.

قدردانی از 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر سی و هفت

در آستانه برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبرهای مربوط به این جشنواره یکی از مهم ترین اخبار دنیای فرهنگ و هنر است. صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای سینماگران برتر دنیای هنر داد.بزرگداشت سینماگران معروف در جشنواره فجر 37 در ایرناکبزرگداشت سینماگران معروف در جشنواره فجر 37 در ایرناک

در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگداشت پنج چهره برتر سینمایی برگزار میشود.

برگزاری مراسم بزرگداشت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار عکسی از پنج سینماگر برتر ، خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای این چهره های برتر سینمایی داد.

بزرگداشت چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

آیین گرامیداشت این چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

در صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار این عکس آمده است : مراسم بزرگداشت پنج چهره سرشناس سینما در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار می شود.

ابراهیم حقیقی طراح و مدیر هنری ، عزیزالله حمیدنژاد کارگردان و فیلمنامه نویس ، خسرو خسروشاهی صداپیشه ، عباس گنجوی تدوینگر و فاطمه معتمدآریا بازیگر ، پنج سینماگری هستند که در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگذاشتی برای آنان برگزار می شود.

عکسی از پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

امروز 9 بهمن 1397 مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اجرای منصور ضابطیان برگزار میشود و مراسم بزرگداشت این چهره های مشهور سینمایی یکی از مهم ترین بخش های این افتتاحیه است.

صفحه رسمی جشنواره فجر از پوستر جدید این چهره های سینمایی که در افتتاحیه جشنواره فجر تکریم میشوند رونمایی کرد.

پوستر چهره هایی که در جشنواره فجر 37 تکریم میشوند

پوستر عزت الله انتظامی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

نکوداشت عزت الله انتظامی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

سینمای ایران در سال 1397 با آقای بازیگر وداع کرد. هنرمندی که بازی های تاثیرگذارش در فیلم هایی چون «گاو» ، «حاجی واشنگتن» و «اجاره نشین ها» تا «هامون» و «بانو» و در سال های اخیر «مینای شهر خاموش» و «راه آبی ابریشم» همچنان ماندگار است.

در مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به یاد این هنرمند فقید مراسم نکوداشتی برپا خواهد شد.عزت الله انتظامی چهار بار برای بازی در فیلم های «گاوخونی» ، «خانه ای روی آب» ، «روز فرشته» و «گراند سینما» موفق به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر شد.

پوستر فاطمه معتمدآریا در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

فاطمه معتمدآریا یکی از چهره های ماندگار سینما و تلویزیون است که سال 1340 متولد شد و با کارگردان های سرشناس سینمای ایران همکاری کرد و برای بازی در فیلم های همسر و یک بار برای همیشه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن و برای فیلم های مسافران و برهوت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آنِ خود کند.

پوستر ابراهیم حقیقی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

گرامیداشت ابراهیم حقیقی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

ابراهیم حقیقی طراح گرافیک ، مدیر هنری و عکاس کشورمان 13 مهر 1328 متولد شد. ابراهیم حقیقی طراح نشانه سیمرغ جشنواره فیلم فجر است و هفت دوره طراحی پوستر جشنواره فیلم فجر را برعهده داشت.

پوستر خسرو خسروشاهی در افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

بزرگداشت خسرو خسروشاهی در افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

خسرو خسروشاهی دوبلور و مدیر دوبلاژ کشورمان سال 1320 متولد شد و از سال 1340 فعالیت در دنیای دوبله را آغاز کرد و صدای ماندگار او طرفداران زیادی در میان مردم دارد.

پوستر عزیزاله حمیدنژاد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

نکوداشت عزیزاله حمیدنژاد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

عزیزالله حمیدنژاد یکی از کارگردان های ماندگار سینما و تلویزیون است که سال 1338 متولد شد و اغلب مخاطبان تلویزیون این روزها او را با سریال بانوی عمارت می شناسند. هور در آتش ، آناهیتا ، ستارگان خاک ، قله دنیا ، شکوفه های سنگی و اشک سرما از جمله کارهای سینمایی او است.

پوستری از عباس گنجویی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

گرامیداشت عباس گنجویی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

عباس گنجویی از تدوینگران با سابقه کشورمان است که در سال 1320 متولد شد و بیش از 4 دهه از عمر فعالیتاودر این عرصه میگذرد و به عنوان تدوینگر آثار ارزشمندی حضور فعالی در سینما داشته است.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 10 تا 22 بهمن ماه 1397 به دبیری ابراهیم داروغه ­زاده برگزار خواهد شد.

  • تاریخ: سه شنبه, 09 بهمن 1397
بزرگداشت سینماگران معروف در جشنواره فجر 37
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,130