صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از برگزاری مراسم بزرگداشت پنج سینماگر معروف در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر داد.

بزرگداشت 5 چهره سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

در روزهای نزدیک به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبرهای مربوط به این جشنواره یکی از مهم ترین اخبار دنیای فرهنگ و هنر است. صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای سینماگران برتر دنیای هنر داد.بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس در ایرناک بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس در ایرناک

در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگداشت پنج چهره برتر سینمایی برگزار میشود.

برگزاری مراسم بزرگداشت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار عکسی از پنج سینماگر برتر ، خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای این چهره های برتر سینمایی داد.

بزرگداشت چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

آیین گرامیداشت این چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

در صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار این عکس آمده است : مراسم بزرگداشت پنج چهره سرشناس سینما در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار می شود.

ابراهیم حقیقی طراح و مدیر هنری ، عزیزالله حمیدنژاد کارگردان و فیلمنامه نویس ، خسرو خسروشاهی صداپیشه ، عباس گنجوی تدوینگر و فاطمه معتمدآریا بازیگر ، پنج سینماگری هستند که در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگذاشتی برای آنان برگزار می شود.

عکسی از پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

10 تا 22 بهمن روزهای برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است و بلیت فروشی برای این جشنواره بزرگ سینمایی از 30 دی ماه آغاز میشود.

عزت الله علیزاده معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره تحویل بلیتهای این جشنواره گفت : متقاضیان می توانند به دو طریق حضوری و ارسال با پیک (در محدوده تهران بزرگ) بلیت های خود را دریافت کنند ، افرادی که از طریق سایت ، بلیت خریداری کرده اند می توانند در روزهای جمعه و شنبه (5 و 6 بهمن ماه) با حضور در پردیس سینمایی ملت ، بلیت ­های خود را دریافت کنند.

دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فجر

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 10 تا 22 بهمن ماه 1397 به دبیری ابراهیم داروغه ­زاده برگزار خواهد شد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 26 دی 1397
بازدید : 1,693 بار
بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,710