سریال سال های دور از خانه با بازی هادی کاظمی و احمد مهرانفر به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

زمان توزیع سریال سال های دور از خانه مشخص شد

سریال سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی با بازی چهره های سرشناس سینما و تلویزیون به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. سالهای دور از خانه اسپین آف سریال شاهگوش است که با بازی احمد مهرانفر و هادی کاظمی به زودی روانه شبکه نمایش خانگی میشود.اعلام زمان توزیع سریال سال های دور از خانه + تصاویر در ایرناک اعلام زمان توزیع سریال سال های دور از خانه + تصاویر در ایرناک

اسپین آف سریال شاهگوش با نام سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی از آبان ماه جلوی دوربین رفت و فیلمبرداری آن در تهران ادامه دارد.

خبر جدید از زمان توزیع سریال سال های دور از خانه

صفحه رسمی سریال سال های دور از خانه با انتشار عکسی جدید ، خبر از زمان توزیع این سریال در نمایش خانگی داد.

سریال سال های دور از خانه با بازی احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در سریال سال های دور از خانه

صفحه رسمی سریال سال های دور از خانه با انتشار این عکس نوشت : چند هفته تا توزیع سریال سال های دور از خانه

با پایان فیلمبرداری و پیشرفت تدوین قسمت های نخست این مجموعه کمدی ، امیر توسلی کار ساخت موسیقی سال های دور از خانه را آغاز کرد. اکنون فیلمبرداری سریال نمایش خانگی سال های دور از خانه در شمال تهران ادامه دارد و قرار است زمان توزیع آن در چند هفته آینده نهایی شود.

سریال سال های دور از خانه با بازی هادی کاظمی و احمد مهرانفر

احمد مهرانفر و هادی کاظمی در سریال سال های دور از خانه

سال های دور از خانه اسپین آف مجموعه پرمخاطب شاهگوش است که داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی خنجری و زهره را روایت می کند. محمدحسین قاسمی و مجید صالحی ، تهیه کننده و کارگردان این مجموعه هستند.

سریال سال های دور از خانه با بازی احمد مهرانفر

گریم جالب احمد مهرانفر در سریال سال های دور از خانه

بازیگران سریال سال های دور از خانه عبارتند از : احمد مهرانفر در نقش خنجری ، هادی کاظمی در نقش زهره ، آزیتا حاجیان ، حدیث میرامینی ، احسان کریمی ، گیتی قاسمی ، علیرضا استادی ، میرطاهر مظلومی ، مهرناز بیات ، محمدرضا عقدایی ، علی نظری ، یداله شادمانی ، خسرو احمدی ، علی عامل هاشمی ، بهنام شرفی ، مهدی صباغی ، سیاوش چراغی پور ، علی اوجی و امیر نوری از بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

سریال سال های دور از خانه در نمایش خانگی

بازیگران سریال سال های دور از خانه با گریم هایی جالب

  • تاریخ: دوشنبه, 10 دی 1397
بازدید : 3,431 بار
اعلام زمان توزیع سریال سال های دور از خانه + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,910