مسعود فراستی ضمن انتقادهای تند و تیز از فیلم نرگس آبیار با ادبیاتی که درباره قوم بلوچ و خاندان ریگی به کار برد با موجی از انتقادها روبرو شد .

واکنش تند الناز شاکردوست به توهین مسعود فراستی!

مسعود فراستی منتقد تند و تیز سینما باز هم با صحبت های بی پرده اش جنجال آفرین شد. برنامه هفت جمعه 14 تیرماه با حضور مسعود فراستی روی آنتن شبکه سه سیما رفت تا نگاهی منتقدانه به فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار داشته باشد اما صحبت های آقای منتقد در این برنامه حاشیه ساز شد.واکنش تند الناز شاکردوست به توهین مسعود فراستی! + عکس در ایرناک واکنش تند الناز شاکردوست به توهین مسعود فراستی! + عکس در ایرناک

مسعود فراستی ضمن انتقادهای تند و تیز از فیلم نرگس آبیار با ادبیاتی که درباره قوم بلوچ و خاندان ریگی به کار برد با موجی از انتقادها روبرو شد .

واکنش الناز شاکردوست به توهین فراستی به مردم بلوچ

الناز شاکردوست بازیگر نقش فائزه در فیلم شبی که ماه کامل شد با انتشار پستی به صحبت های توهین آمیز مسعود فراستی به مردم بلوچ واکنش نشان داد.

الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

نقش ماندگار الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست با انتشار این عکس از خودش در فیلم شبی که ماه کامل شد نوشت :بلوچ اصیله بلوچ مهربونه! ندیدی چطور از دار دنیا یه گوسفند داشتند،برای ما گذاشتن رو آتییش؟!! (بخشی از دیالوگ فائزه در فیلم ماه!)

بلوچ لعنتی نیست! صداوسیما و برنامه ی هفت باید جوابگوی این بی حرمتی به مردم سیستان و بلوچستان و طایفه ی محترم ریگی باشد.

مسعود فراستی منتقد سینما

انتقادهای مسعود فراستی به فیلم شبی که ماه کامل شد

مسعود فراستی یکی از منتقدین سرشناس سینما است که انتقادهای تند و تیزش این بار گریبان نرگس آبیار و فیلمش و مردم مظلوم بلوچ و خاندان ریگی را گرفت و باعث اعتراض گسترده ای از سوی مردم شد و با واکنش نماینده مردم زاهدان در مجلس روبرو شد و محمدحسین قاسمی تهیه کننده این فیلم در برنامه فرمول یک ضمن انتقاد از صحبت های فراستی از مردم شریف و مظلوم بلوچ بابت این توهین بزرگ عذرخواهی کرد.

الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

نقش متفاوت الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

فراستی در نشست جمعه شب برنامه هفت تمام فیلم های نرگس آبیار را بد خواند و شبی که ماه کامل شد را بدترین اثر خانم کارگردان دانست که در حمایت از تروریسم و دفاع از ریگی ساخته شده و یک فیلم سفارشی است که حتی سفارش دهنده را هم دور زده است و ایرادات بسیار زیاد دیگری نیز بر آن وارد کرد.

الناز شاکردوست بازیگر نقش فائزه در فیلم شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست فائزه فیلم شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار ، تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و بازی الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی ، پدرام شریفی ، امین میری، بانیپال شومون، شبنم مقدمی ، فرید سجادی حسینی و آرمین رحیمیان است که روایتی از جنایت های عبدالمالک و عبدالحمید ریگی را به تصویر میکشد.

  • تاریخ: دوشنبه, 17 تیر 1398
بازدید : 1,924 بار
واکنش تند الناز شاکردوست به توهین مسعود فراستی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,110