سومین روز جشنواره فیلم فجر 38 با اکران سه فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان ، ابر بارانش گرفته ساخته مجید برزگر و آبان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت همراه بود.

بازیگران و هنرمندان در سومین روز جشنواره فیلم فجر 38

سومین روز جشنواره فیلم فجر 38 با اکران سه فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان ، ابر بارانش گرفته ساخته مجید برزگر و آبان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت همراه بود.بازیگران و هنرمندان در سومین روز جشنواره فیلم فجر 38 + عکس در ایرناکبازیگران و هنرمندان در سومین روز جشنواره فیلم فجر 38 + عکس در ایرناک

شب گذشته سالن های پردیس ملت مملو از جمعیتی بود که مشتاقانه برای تماشای فیلم ها و حضور در نشست های خبری با عجله خود را به پردیس ملت می رساندند تا مبادا از تماشای فیلم و بازیگر مورد علاقه شان جا بمانند. سومین روز جشنواره فیلم فجر یکی از شلوغ ترین روزهای جشنواره بود و در همان سانس اول با نمایش فیلم روز صفر توانست نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان دریافت کند.

نمایش روز صفر در اولین سانس شب گذشته جشنواره

روز صفر به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ملکان یکی از فیلم هایی بود که در سومین روز جشنواره فجر به نمایش درآمد. سعید ملکان بعد از سالها چهره پردازی اولین فیلم بلند سینمایی اش را ساخت و با این فیلم در بخش سودای سیمرغ و نگاه نو جشنواره فجر 38 حاضر شد.

امیر جدیدی ،  ساعد سهیلی و مهدی قربانی بازیگران روز صفر

امیر جدیدی ،  ساعد سهیلی و مهدی قربانی بازیگران روز صفر

در نشست خبری فیلم روز صفر سعید ملکان کارگردان ، ساعد سهیلی ، امیر جدیدی ، مهدی قربانی و تینو صالحی بازیگر ، میثم مولایی تدوینگر ، رشید دانشمند صدا بردار ، امیر ملک پور طراح لباس و سهیل دانش اشرفی طراح صحنه حضور داشتند.

ساعد سهیلی بازیگر نقش عبدالمالک ریگی است و امیر جدیدی نقش یک مامور ارشد را ایفا میکند. در زمان نمایش روز صفر انتخاب صحیح بازیگران و بازی های درخشان این دو هنرمند توجه مخاطبان را جلب کرد و توانست نظرات مثبتی از سوی مردم و منتقدین دریافت کند و بسیاری از مردم این دو بازیگر را شانس دریافت سیمرغ امسال جشنواره دانستند.

غافلگیری به سبک فراستی

مسعود فراستی را اغلب اهالی سینما با انتقادهای تند و تیزش به خوبی می شناسند. این منتقد سینما با حضور در نشست خبری فیلم روز صفر عوامل این فیلم را غافلگیر کرد اما غافلگیری اصلی زمانی بود که به تعریف و تمجید از داستان و بازیگران این فیلم پرداخت.

فراستی ضمن تعریف و تمجید از محتوای فیلم روز صفر و تبریک به عوامل و کارگردان از بازی های موفق ساعد سهیلی و امیر جدیدی تمجید کرد و از عملکرد قوی سعید ملکان در پردازش به موضوع فیلم گفت.

مسعود فراستی در جشنواره 38

مسعود فراستی در جشنواره 38

نشست خبری فیلم ابر بارانش گرفته

نشست خبری فیلم ابر بارانش گرفته به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید برزگر با حضور کارگردان ، علی ثانی فر ، نازنین احمدی ، مزدک میرعابدینی ، ارشیا نیک بین بازیگران فیلم ، مسعود امینی تیرانی مدیر فیلم برداری ، آرمان خوانساریان نویسنده ، لیلا نقدی پری طراح صحنه و لباس ، الهام صالحی طراح چهره پردازی ، حمیدرضا برزگر تدوینگر و حمید جانی پور عکاس این فیلم برگزار شد.

نشست خبری فیلم ابر بارانش گرفته در جشنواره فجر 38

نشست خبری فیلم ابر بارانش گرفته در جشنواره فجر 38

نمایش آبان یازده 60 در جشنواره فجر 38

نشست خبری فیلم آبادان یازده 60 با حضور مهرداد خوشبخت کارگردان ، حسن کلامی تهیه کننده ، علیرضا کمالی ، شبنم گودرزی ، ویدا جوان و حمیدرضا محمدی بازیگران فیلم ، بهزادعبدی آهنگساز ، مهدی جعفری فیلمبرداری ، سهراب خسروی تدوینگر ، محمود دهقانی طراح چهره پردازی ، جعفرمحمدشاهی طراح صحنه و زهراصمدی طراح لباس این فیلم برگزار شد.

علیرضا کمالی در جشنواره فجر 38

علیرضا کمالی در جشنواره فجر 38

امیر جدیدی در جشنواره فجر 38

امیر جدیدی در جشنواره فجر 38

ساعد سهیلی در جشنواره فجر 38

ساعد سهیلی در جشنواره فجر 38

سعید ملکان در جشنواره فجر 38

سعید ملکان در جشنواره فجر 38

ژست جدی ساعد سهیلی در جشنواره فجر 38

ژست جدی ساعد سهیلی در جشنواره فجر 38

مهدی قربانی بازیگر روز صفر

مهدی قربانی بازیگر روز صفر

ابوالفضل پورعرب در جشنواره فجر 38

ابوالفضل پورعرب در جشنواره فجر 38

ویدا جوان در جشنواره فجر 38

ویدا جوان در جشنواره فجر 38

  • تاریخ: سه شنبه, 15 بهمن 1398
بازیگران و هنرمندان در سومین روز جشنواره فیلم فجر 38 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,520