امسال نوزدهمین جشن دنیای تصویر در حالی برگزار خواهد شد که سه سال از سفر ابدی علی معلم بنیانگذار این جشن مهم سینمایی میگذرد.

سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم بنیانگذار این جشن

نوزدهمین جشن حافظ یا همان دنیای تصویر که نوزده سال پیش برای اولین بار برگزار شد و با تلاش های زنده یاد علی معلم سالهای سال پا برجا ماند و به یکی از مهم ترین جشن های سینمایی و تلویزیونی تبدیل شد.سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم بنیانگذار این جشن در ایرناک سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم بنیانگذار این جشن در ایرناک

امسال نوزدهمین جشن دنیای تصویر در حالی برگزار خواهد شد که سه سال از سفر ابدی علی معلم بنیانگذار این جشن مهم سینمایی میگذرد.

نوزدهمین جشن حافظ بدون علی معلم

امروز بیستم تیرماه نوزدهمین جشن دنیای تصویر به دبیری امید معلم پسر زنده یاد علی معلم با همکاری مادرش آذر معماریان برگزار میشود و باز هم جای خالی علی معلم و غم نبودنش بر این جشن بزرگ سایه می افکند.

سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم

نوزدهمین جشن حافظ بدون علی معلم

زنده یاد علی معلم 23 اسفند 1395 بر اثر ایست قلبی درگذشت و امسال سومین سال جشن حافظ بدون حضور او خواهد بود.

علی معلم بنیانگذار جشن حافظ

سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم

نبود علی معلم در جشنی که خودش پایه گذار آن بود بعد از گذشت سه سال هنوز آنقدر سخت و غیرقابل تحمل است که محمدحسین لطیفی کارگردان مشهور کشورمان در روز برگزاری نوزدهمین جشن حافظ یادی از این بزرگ مرد دنیای هنر کرد و یادآور غم تلخ نبودن او شد.

سومین جشن حافظ بدون علی معلم

زنده یاد علی معلم بنیانگذار جشن حافظ

محمدحسین لطیفی درباره نبودن علی معلم در نوزدهمین جشن دنیای تصویر نوشت : بزرگ مرد جایت امشب خالی است در جشن حافظ و چون تحمل دیدن جای خالیه تو نیست.... نیستم.... درود بر شرف همسر مهربانت که این جشن را همواره زنده نگه داشته است روحت همواره شاد....

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم به همراه پسرش امید معلم جشن دنیای تصویر که یادگاری علی معلم بود را سرپا نگاه داشت و همواره با تمام قوا سعی در برگزاری این جشن بزرگ به بهترین شیوه ممکن دارد.

عکسی از آذر معماریان و امید معلم در کنار مهران مدیری

آذر معماریان و امید معلم در کنار مهران مدیری

علی معلم ، مدیر مسئول و سردبیر نشریه دنیای تصویر ، بنیان گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ ، مدرس ، مجری و برنامه ساز و تهیه کننده سینما بود که در دو فیلم آل و آلما به ایفای نقش پرداخت و از زندگی مشترک با آذر معماریان دو پسر به نام های امید و ایمان دارد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 تیر 1398
بازدید : 1,770 بار
سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم بنیانگذار این جشن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,230
بستن