سریال دلدار به کارگردانی برادران محمودی سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه دو سیما است که از اولین روز ماه رمضان روی آنتن این شبکه رفت.

هنرنمایی حسام محمودی فرید در سریال دلدار

اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید حتما سریال لحظه گرگ و میش همایون اسعدیان را به خاطر دارید. حسام محمودی فرید بازیگر نقش هادی در این سریال بود که توانست به خوبی از عهده نقشش برآید و مورد توجه مخاطبان این سریال قرار بگیرد.هنرنمایی حسام محمودی فرید در سریال دلدار + عکس در ایرناکهنرنمایی حسام محمودی فرید در سریال دلدار + عکس در ایرناک

حسام محمودی فرید این بار با گریمی متفاوت بازیگر سریال ماه رمضانی دلدار به کارگردانی برادران محمودی شد.

عکس هایی از حسام محمودی فرید در سریال دلدار

سریال دلدار به کارگردانی برادران محمودی سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه دو سیما است که از اولین روز ماه رمضان روی آنتن این شبکه رفت.

گریم حسام محمودی فرید در سریال دلدار

چهره جدید حسام محمودی فرید در سریال دلدار

حسام محمودی فرید که تجربه همکاری با برادران محمودی را در سریال سایه بان داشت بار دیگر در سریال ماه رمضانی دلدار با چهره ای جدید برای برادران محمودی جلوی دوربین رفت.

بازی حسام محمودی فرید در سریال دلدار

گریم حسام محمودی فرید در سریال دلدار

حسام محمودی فرید بازیگری را از سال 91 در سینما و از سال 93 با سریال گاهی به پشت سرت نگاه کن در تلویزیون آغاز کرد و با بازی در سریال یحیی و سپس سایه بان به شهرت بیشتری در میان مخاطبان تلویزیون دست یافت و بازی در سریال لحظه گرگ و میش و بعد از آن دلدار از او چهره شناخته شده تری ساخت.

بازی الناز حبیبی و حسام محمودی فرید در سریال دلدار

حسام محمودی فرید و الناز حبیبی در سریال دلدار

حسام محمودی فرید در این سریال با بازیگرانی چون محمدرضا غفاری ، سوگل خلیق ، الناز حبیبی ، نیما رییسی ، مهران نائل ، پیمان مقدمی ، سجاد دیرمینا ، شادی مختاری و خیام وقار کاشانی ، صحرا اسدالهی ، وحید آقاپور ، مونا کرمی ، بهزاد فراهانی ، مریم بوبانی ، علی اوسیوند ، رویا جاویدنیا ، کمند امیرسلیمانی ، پریوش نظریه ، همایون ارشادی و علیرضا آرا همبازی بود.

عکسی از بازیگران سریال دلدار

حسام محمودی فرید در کنار بازیگران سریال دلدار

حسام محمودی فرید در سریال لحظه گرگ و میش

حسام محمودی فرید هادی سریال لحظه گرگ و میش

این مطلب مفید بود؟
هنرنمایی حسام محمودی فرید در سریال دلدار + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,490