مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار امشب پنجشنبه 1 شهریور 1397 ساعت 22:30 با حضور یکتا ناصر و منوچهر هادی روی آنتن میرود.

یکتا ناصر و منوچهر هادی مهمان امشب برنده باش

محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده کشورمان که مسابقه برنده باش را در شبکه سه سیما در حال پخش دارد امشب میزبان زوج هنری کشورمان است. یکتا ناصر و منوچهر هادی امشب یکی از شرکت کننده های مسابقه برنده باش رضا گلزار هستند.حضور یکتا ناصر و همسرش در برنامه محمدرضا گلزار + عکس در ایرناک حضور یکتا ناصر و همسرش در برنامه محمدرضا گلزار + عکس در ایرناک

منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور در مسابقه برنده باش به روز کرد.

یکتا ناصر و منوچهر هادی مهمان امشب محمدرضا گلزار

مسابقه برنده باش با حضور منوچهر هادی و یکتا ناصر

یکتا ناصر و منوچهر هادی امشب در مسابقه برنده باش

منوچهر هادی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :امشب پنجشنبه مهمان خانه های شما هستیم. ساعت 22:30 شبکه سه سیما. برنده باش ... با یکتا.....

مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار مجری مسابقه برنده باش

محمدرضا گلزار برای اولین بار اجرای یک برنامه تلویزیونی را برعهده گرفت. هفته گذشته مسابقه برنده باش برای اولین بار با اجزای محمدرضا گلزار روی آنتن رفت و این هفته ویژه برنامه برنده باش با حضور منوچهر هادی و یکتا ناصر روی آنتن میرود.

محمدرضا گلزار که در سریال عاشقانه و فیلم آینه بغل با منوچهر هادی همکاری داشت در ساخته جدید این کارگردان به نام رحمان 1400 باز هم به ایفای نقش می پردازد.

محمدرضا گلزار و مهران مدیری

گریم محمدرضا گلزار و مهران مدیری در رحمان 1400

محمدرضا گلزار در فیلم رحمان 1400 ایفاگر نقش پسر مهران مدیری است. فیلمبرداری فیلم رحمان 1400 به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی علی سرتیپی از اوایل مرداد ماه در تهران آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

همکاری محمدرضا گلزار با منوچهر هادی در رحمان 1400

محمدرضا گلزار و منوچهر هادی

محمدرضا گلزار ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر ، بهرام افشاری و ساره بیات با حضور مهران مدیری بازیگران فیلم رحمان 1400 را تشکیل میدهند.


تاریخ : 97/06/01
بازدید : 14,057 بار
حضور یکتا ناصر و همسرش در برنامه محمدرضا گلزار + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,670