حمیدرضا آذرنگ نوروز امسال در سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی جلوی دوربین رفت و بازی موفقی را ارائه داد و این روزها بازی او را در سریال روزهای بیقراری 2 مشاهده میکنید.

نقشهای ماندگار حمیدرضا آذرنگ در تلویزیون

حمیدرضا آذرنگ یکی از همان چهره های همه فن حریف سینما ، تئاتر و تلویزیون است که دستی در نویسندگی ، کارگردانی و بازیگری دارد. این هنرمند کشورمان از دل تئاتر پا به دنیای سینما و تلویزیون گذاشت و با حضور در عرصه های مختلف جزو پرافتخارترین های این حرفه است.نقشهای ماندگار حمیدرضا آذرنگ در تلویزیون + عکس در ایرناک نقشهای ماندگار حمیدرضا آذرنگ در تلویزیون + عکس در ایرناک

حمیدرضا آذرنگ نوروز امسال در سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی جلوی دوربین رفت و بازی موفقی را ارائه داد و این روزها بازی او را در سریال روزهای بیقراری 2 مشاهده میکنید.

نقش های متفاوت حمیدرضا آذرنگ در سریال هایش

حمیدرضا آذرنگ بازی در تلویزیون را از حدود سال 86 آغاز کرد و در سریال هایی چون در مسیر زاینده رود ، یلدا ، جاده قدیم ، قرعه و تاریکی شب روشنایی روز جلوی دوربین رفت اما بازی او در سریال نون.خ در نقشی متفاوت از او چهره محبوب تری ساخت.

حمیدرضا آذرنگ در سریال نون. خ

بازی متفاوت حمیدرضا آذرنگ در سریال نون.خ

حمیدرضا آذرنگ در سریال جدید سعید آقاخانی که به مناسبت نوروز 98 از شبکه یک سیما پخش شد در نقش یک کرد ظاهر شد و به خوبی توانست از عهده اجرای این نقش برآید. این هنرمند کشورمان در سریال نون.خ بازیگر نقش خلیل (بنیامین ) پسرعموی نورالدین و همسر بهنوش با بازی نعیمه نظام دوست بود.

بازیگران سریال روزهای بیقراری 2

بازی حمیدرضا آذرنگ در سریال روزهای بیقراری 2

سریال روزهای بیقراری 2 به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی سریالی دیگر با بازی حمیدرضا آذرنگ است که پخش آن از 18 فروردین ماه در شبکه دو سیما آغاز شد.

حمیدرضا آذرنگ که تا چند روز پیش با نقشی متفاوت در سریال نون.خ حضور داشت این بار در نقش دیگری در سریال روزهای بیقراری جلوی دوربین رفت و همبازی بازیگرانی چون سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیرآزاد، صفا آقاجانی، افسانه بایگان و ... شد.

بازی حمیدرضا آذرنگ در روزهای بیقراری 2

سارا صوفیانی و حمیدرضا آذرنگ در سریال روزهای بیقراری 2

حمیدرضا آذرنگ یکی از هنرمندان سرشناس در تئاتر است که تابحال چندین جایزه مهم بازیگری و کارگردانی را از آن خود کرده است.

حمیدرضا آذرنگ در کنار همسرش

حمیدرضا آذرنگ و همسرش ساناز بیان

ساناز بیان نویسنده و کارگردان تئاتر همسر حمیدرضا آذرنگ است و این زوج پسری به نام بامداد دارند. ساناز بیان هم به مانند همسرش یکی از کارگردان ها و نویسنده های موفق تئاتر است که جوایز متعددی در کارنامه هنری اش دارد.

بازدید : 1,759 بار
نقشهای ماندگار حمیدرضا آذرنگ در تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,080