هفتمین روز جشنواره فجر 38 با نمایش سه فیلم لباس شخصی به کارگردانی امیرعباس ربیعی ، آتابای به کارگردانی نیکی کریمی و خروج ابراهیم حاتمی کیا و برگزاری نشست های خبری این سه فیلم همراه بود.

حواشی هنرمندان و بازیگران هفتمین روز جشنواره فجر 38

هفتمین روز جشنواره فجر 38 با نمایش سه فیلم لباس شخصی به کارگردانی امیرعباس ربیعی ، آتابای به کارگردانی نیکی کریمی و خروج ابراهیم حاتمی کیا و برگزاری نشست های خبری این سه فیلم همراه بود.حواشی هنرمندان و بازیگران هفتمین روز جشنواره فجر 38 در ایرناکحواشی هنرمندان و بازیگران هفتمین روز جشنواره فجر 38 در ایرناک

نشست خبری فیلم لباس شخصی با حضور امیر عباس ربیعی کارگردان ، حبیب والی نژاد تهیه کننده ، مهدی نصرتی ، توماج دانش بهزادی ، ماه منیر بیطاری ، مجید پتکی بازیگران این فیلم ، هاشم مرادی مدیر فیلمبرداری ، مهدی سعدی تدوین و جواد مطوری جلوه های ویژه بصری این فیلم برگزار شد.

مهدی نصرتی و امیرعباس ربیعی در جشنواره فجر 38

مهدی نصرتی و امیرعباس ربیعی در جشنواره فجر 38

دومین نشست خبری روز گذشته جشنواره مربوط به فیلم خروج بود که با حضور ابراهیم حاتمی کیا کارگردان ، حبیب والی نژاد تهیه کننده ، فرامرز قریبیان ، پانته آ پناهی ها ، سام قربیان ، کامبیز دیرباز ، محمدرضا شریفی نیا ، محمد فیلی بازیگران فیلم ، وحید ابراهیمی مدیر فیلمبرداری ، عماد خدابخش تدوینگر ، محمد برادران جلوه های ویژه بصری و مجیدعلی اسلام طراح صحنه این فیلم برگزار شد.

نشست خبری فلیم خروج یکی از بحث ترین نشست های خبری جشنواره امسال بود که در ابتدا به موضوع جسوارنه فیلم خروج در اعتراض به اوضاع کشاورزان پرداخته شد و خروج یکی از فیلم های پربحث و جسورانه ابراهیم حاتمی کیا شناخته شد.

فرامرز قریبیان و ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فجر 38

فرامرز قریبیان و ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فجر 38

فرامرز قریبیان که بعد از سالها برای دفاع از فیلم خروج به جشنواره فجر آمده بود با صحبت های انتقادی خود حواشی زیادی را رقم زد و این بازیگر به نقش های اعتراضی اش در فیلم های چند سال اخیر و فیلم خروج اشاره کرد و گفت : همیشه دوست داشتم با یک فیلم این چنینی از سینما خداحافظی کنم و مصمم به این کار هستم و دیگر حوصله بچه بازی و غرض ورزی در سینما را ندارم.

این بازیگر کشورمان در ادامه صحبت هایش به سیمرغ بلورینی که به دلیل غرض ورزی در جشنواره چند سال پیش برای بازی در فیلم عصبانی نیستم به نوید محمدزاده نرسید اشاره کرد.

فرامرز قریبیا در جشنواره فجر 38

فرامرز قریبیا در جشنواره فجر 38

نشست خبری فیلم آتابای با حضور نیکی کریمی کارگردان ، هادی حجازی فر نویسنده و بازیگر ، جوادعزتی ، دانیال نوروش ، مه لقا می نوش ، یوسفعلی دریادل ، امیدحسینی ، لیلی نظری ، معصومه ربانی نیا بازیگران فیلم ، سامان لطفیان مدیرفیلمبرداری ، اصغر نژادایمانی طراح صحنه و لباس ، کامران کیان ارثی صدابردار و حسین جمشیدی گوهری تدوینگر این فیلم برگزار شد.

نیکی کریمی در جشنواره فجر 38

نیکی کریمی در جشنواره فجر 38

ماجرای پربحث نشست خبری فیلم آتابای مربوط به لهجه استفاده شده بازیگران فیلم بود که هادی حجازی فر تمام مسئولیت آن را برعهده گرفت و با عصبانیت به ایرادات وارد شده به لهجه فیلم از سوی خبرنگاران پاسخ داد.

نیکی کریمی و هادی حجازی فر در جشنواره فجر 38

نیکی کریمی و هادی حجازی فر در جشنواره فجر 38

جواد عزتی در جشنواره فجر 38

جواد عزتی در جشنواره فجر 38

  • تاریخ: شنبه, 19 بهمن 1398
حواشی هنرمندان و بازیگران هفتمین روز جشنواره فجر 38
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,760