آشا محرابی بازیگر کشورمان امروز با شخصیت خاله مهوش مهمان برنامه بچه محل میشود .برنامه بچه محل به کارگردانی احمد درویشعلی و تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده برنامه جدید عمو پورنگ است که پخش آن از ماه رمضان 99 آغاز شد.

آشا محرابی بازیگر نقش خاله مهوش در برنامه بچه محل

برنامه بچه محل به کارگردانی احمد درویشعلی و تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده برنامه جدید عمو پورنگ است که پخش آن از ماه رمضان 99 آغاز شد.بازیگر نقش خاله مهوش در برنامه بچه محل کیست؟ + بیوگرافی در ایرناکبازیگر نقش خاله مهوش در برنامه بچه محل کیست؟ + بیوگرافی در ایرناک

داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ معروف با این ویژه برنامه کودکان باز مهمان خانه های مردم شد و اوقات خوشی را برای بچه ها رقم زد و امروز در این برنامه یک مهمان و شخصیت جدید دارد.

آشا محرابی امروز به بچه محل می آید

آشا محرابی بازیگر کشورمان امروز با شخصیت خاله مهوش مهمان برنامه بچه محل میشود و این برنامه ساعت 18:30 روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

بیوگرافی آشا محرابی

آشا محرابی متولد ۳۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران از هنرپیشگان ایرانی رادیو و تلویزیون است. وی دارای تحصیلات در رشته زبان انگلیسی و روابط بین الملل و بازیگری و کارگردانی است.

عمو پورنگ یکی از محبوب ترین مجری های برنامه کودک است که بعد از ساخت محله گل و بلبل و بالش ها به سراغ ساخت برنامه بچه محل رفت و باز هم توانست نظرات مثبتی از مخاطبان دریافت کند.

داریوش فرضیایی و ابراهیم شفیعی در بچه محل

داریوش فرضیایی و ابراهیم شفیعی در بچه محل

بچه محل پیش از حضور آشا محرابی یک مهمان دیگر داشت. امیر غفارمنش اولین مهمان برنامه بچه محل بود و بازیگر شخصیت پرهام در این مجموعه بود.

امیر غفارمنش در برنامه بچه محل

امیر غفارمنش در برنامه بچه محل

بازیگران برنامه بچه محل عبارتند از :

داریوش فرضیایی ، نادر سلیمان ، نعیمه نظام دوست ، امیرمحمد متقیان ، کمند امیر سلیمانی ، رامین ناصر نصیر ، سروش جمشیدی ، فرهاد بشارتی ، سوسن پرور ، ابراهیم شفیعی ، ایمان صفا ، آرش میر احمدی ، امیر سهیلی و.... در برنامه بچه محل ایفای نقش میکنند.

داریوش فرضیایی و کمند امیرسلیمانی در بچه محل

داریوش فرضیایی و کمند امیرسلیمانی در بچه محل

بازیگر نقش خاله مهوش در برنامه بچه محل کیست؟ + بیوگرافی
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,400