محمد بَحرانی ، بازیگر و صداپیشه ، دوشنبه ۴ فروردین 1399 در برنامه «دورهمی» حضور یافت و درباره سن واقعی و اطلاعات غلط شناسنامه اش صحبت کرد.

گفتگو با محمد بحرانی بازیگر و صدا پیشه در دورهمی

برنامه «دورهمی» ، در تاریخ دوشنبه ۴ فروردین 1399 با حضور محمد بَحرانی ، صداپیشه جناب خان و بازیگر سریال نوروزی «دوپینگ» از شبکه نسیم پخش شد.ماجرای شناسنامه جعلی محمد بحرانی در دورهمی + عکس در ایرناکماجرای شناسنامه جعلی محمد بحرانی در دورهمی + عکس در ایرناک

سینا درخشنده و محمد بحرانی در دورهمی

سینا درخشنده و محمد بحرانی در دورهمی

در این برنامه ، بَحرانی درباره سن واقعی خود و ماجرای شناسنامه گرفتنش صحبت کرد.

در ابتدا ، این بازیگر با کلاهی که مارک یک برند تجاری روی آن ثبت شده بود ، روی صحنه آمد و در همان دقایق ابتدایی ، مهران مدیری از او خواهش کرد تا کلاه را از سرش بردارد و علت را این گونه بیان کرد : «چون مارک تجاری روی کلاه ثبت شده و اگر در تصویر باشد ، یک نوع تبلیغات برای آن برند تجاری است».

سن و سال کم

در ادامه ، مدیری ، سن واقعی این بازیگر را پرسید و بحرانی در پاسخ گفت : «من اصولا یک عامل خوبی هستم برای افرادی که مرا می بینند و هم سن و سال من هستند ، چون در نهایت به این نتیجه می رسند که خوب مانده اند و به زندگی امیدوار می شوند و معمولا هرکسی سن واقعیم را می فهمد می گوید تو خیلی پیر و داغون شدی. اینجا هم اگر بگویم قطعا همه تعجب می کنند. من متولد ۱۶ آذر ۱۳۶۰ هستم و ۳۸ سالم است». پس از این پاسخ ، مدیری باخنده گفت : «واقعا؟ خیلی داغون شدی!»

این بازیگر ادامه داد : «البته تمام موارد شناسنامه من دروغ است ، مانند تمام هم نسلان من ، ما نه تاریخ تولدمان درست است نه سالش ، البته برای خیلی از افراد ، محل تولد هم درست نیست مانند خودم و این موضوع به میزان نزدیکی و آشنایی که پدر نوزاد در ثبت احوال داشته باشد ، مربوط می شود.»

محمد بحرانی محمد بحرانی مهمان دورهمیدورهمی

محمد بحرانی مهمان دورهمی

این صداپیشه درباره محل تولدش گفت : «شناسنامه پدر من برای کازرون است ، سه برادر و خواهر بزرگترم در تهران به دنیا آمدند ، پدرم به خاطر عمویم مجبور شده است به بهشهر برود و من هم آن جا به دنیا آمدم اما چون می دانسته که نمی خواهد آنجا بماند ، شناسنامه من را برای شیراز گرفته است. کلا تمام مواردی که در شناسنامه ام ذکر شده ، دروغ است و شناسنامه ام جعلی است ، همین الان پلیس به خاطر جعلی بودن اطلاعات شناسنامه ، می تواند من را ببرد.»

خوشتیپ و چشم رنگی

مدیری در ادامه این برنامه ، درباره ظاهر محمد بحرانی گفت : «همینی که هستی خوب است ، تو هنرمندی ، خوشتیپی و رنگ چشمانت هم سبز است ، این سبزی از دور معلوم نیست من سر فیلمبرداری «هیولا» متوجه این موضوع شدم ، حالا چه اتفاقی افتاده که بد ماندی؟»

سینا درخشنده و محمد بحرانی در دورهمی

سینا درخشنده و محمد بحرانی در پشت صحنه دورهمی

بحرانی در پاسخ گفت : «بله ، از دار دنیا خداوند یک چشم رنگی به من داده که آن هم اصلا معلوم نیست ، در این مورد هم شانس نیاوردم. حقیقتا علت بد ماندنم را نمی دانم ، از ابتدا همین گونه بد بودم ، صدایم کلفت است ، موهایم هم زود ریخت ، آن باقی مانده هایش هم زود سفید شد. این موارد در کنار هم جمع شد و عامل به وجود آمدن این موضوع شد.»

سینا درخشنده خواننده دورهمی

سینا درخشنده خواننده دورهمی

ماجرای شناسنامه جعلی محمد بحرانی در دورهمی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,440